Cenník poštovného a Obchodné podmienky


Poštovné platba online na dobierku
Slovensko
2.90 € 3.90 €
Česká republika
5.90 € 6.90 €
Európa (Európska únia)
9.90 €
Celý svet
17.90 €

Možnosti platby:

Tovar zasielame do celého sveta. Ak máte otázky napíšte nám prosím email.
Poštovné zadarmo
Nákup nad 49,-€ = doprava zadarmo
Platí pre Slovensko aj Českú republiku
We Ship Worldwide:
Europe Shipping: 9.90 €
Worldwide Shipping: 17.90 €
Delivery from 3 to 20 days, depending on destination.

You can easy choose in checkout, which country to deliver. Shipping costs are calculated automatically at the checkout page depending on destination. Payment is possible online via Visa/Mastercard or PayPal. If you have any questions on foreign orders, please do not hesitate, to contact us.


Obchodné podmienky

I. Objednanie tovaru

Objednať tovar na stránkach ArtAttack Shopu môžete jednoducho vyplnením a odoslaním objednávky. Zákazník môže využiť formu nákupu s registráciou a svoje údaje bude mať k dispozícii aj pri ďaľšom nakupovaní. Je možné nakupovať aj bez registrácie. Zaslaním objednávky zákazník uzatvára kúpno-predajnú zmluvu s prevádzkovateľom obchodu a súhlasí s obchodnými podmienkami.

II. Platobné podmienky

Ponúkame naším zákazníkom tri spôsoby úhrady za tovar. Pri platbe na dobierku zákazník zaplatí v hotovosti na pošte pri preberaní zásielky. Pri platbe prevodom zákazník vykoná platobný prevod na náš účet pred odoslaním zásielky. Pri osobnom odbere zákazník uhradí tovar v hotovosti alebo prevodom na účet.

Zákazník uhrádza sumu za tovar + príslušné poštovné a balné podľa aktuálneho cenníka.

III. Dodacie podmienky

Dodanie tovaru na adresu je realizované Slovenskou poštou. Osobný odber je realizovaný na prevádzke predávajúceho.

Predávajúci je povinný zaslať tovar zákazníkovi do 30 dní od vykonania objednávky, v prípade že pri tovare nebola uvedená iná informácia o dodacej lehote tovaru.

Ak je tovar skladom, je podaný na Slovenskú poštu do 2 pracovných dní. Ak je časť objednaných tovarov nedostupná, predávajúci informuje zákazníka a dohodne sa s ním na možnosti čiastočného alebo celkového dodania tovaru.

IV. Ochrana osobných údajov

Vaše osobné údaje budú zaradené do databázy artattackshop.sk a podliehajú zákonu č. 84/2014 Z. z. o ochrane osobných údajov. Zákazník odoslaním objednávky súhlasí so zhromažďovaním a používaním informácií o sebe a uskutočňovaných nákupoch.

Za účelom nákupu na stránkach artattackshop.sk sú vaše osobné údaje spracúvané sprostredkovateľom Webhouse, s.r.o., ktorý poskytuje hosting pre internetový obchod.

Predávajúci sa zaväzuje, že neposkytne žiadne osobné údaje spotrebiteľa a ani žiadne ďalšie informácie o spotrebiteľovi tretej strane. Výnimkou sú osobné údaje spotrebiteľa nutné na doručenie tovaru, poskytnuté prepravcovi.

Vaše osobné údaje spracovávame za účelom doručenia objednaného tovaru a marketingovú komunikáciu, v prípade že zaškrtnete v registračnom formulári políčko „dostávať novinky z ArtAttack Shopu“. Vo vašom osobnom profile je možné kedykoľvek sa odhlásiť z tohto mailing listu.

Osobné údaje si môže zákazník vymazať z našej databázy kedykoľvek sám, a to zrušením svojej registrácie v nastaveniach svojho konta. Zákazníkom na požiadanie poskytneme zoznam ich osobných údajov a zrozumiteľnú informáciu o tom, akým spôsobom sú ich osobné údaje u nás spracovávané. Následné námietky, vznesené zo strany zákazníka sme povinní rešpektovať a upraviť spracovanie osobných údajov podľa želania dotknutej osoby.

V. Reklamácie

O vzniku reklamácie je zákazník povinný nás informovať mailom na shop@artattack.sk alebo vyplnením kontaktného formuláru v sekcii „Kontakt“.

Reklamovaný tovar zašlite doporučene poštou na adresu: Katarína Hudáková, Páričkova 18, 821 08 Bratislava.

Tovar posielajte v originálnom balení, s presným popisom chyby (môže byť písaný aj rukou), tiež nezabudnite uviesť vaše kontaktné údaje. Reklamácia sa nevzťahuje na chyby spôsobené neodbornou manipuláciou ani na škody vzniknuté počas prepravy.

Reklamácie sa vybavujú maximálne do 30 dní odo dňa doručenia reklamovanej zásielky, prípadne ak sa predávajúci a kupujúci nedohodnú inak. O vybavení reklamácie vás budeme bezodkladne informovať. Po uznaní reklamácie vám uhradíme vaše poštovné náklady spojené s vrátením tovaru.

Zákazník je oprávnený použiť platformu riešenia sporov online (ďalej len ako „RSO“) na riešenie svojich sporov, v jazyku, ktorí si zvolia. Zákazník môže na alternatívne riešenie svojho sporu využiť platformu RSO, ktorá je dostupná na webovej stránke http://ec.europa.eu/consumers/odr/ . Zákazník pri predkladaní podania platforme RSO vyplní elektronický formulár sťažnosti. Informácie, ktoré predloží, musia byť dostatočné na určenie príslušného subjektu alternatívneho riešenia sporov online. Zákazník môže priložiť dokumenty na podporu svojej sťažnosti.

VI. Odstúpenie od zmluvy

Odstúpiť od zmluvy je možné do 14 pracovných dní od prevzatia tovaru a to bez udania dôvodu na základe § 7 zákona 102/2014 o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku. Možnosť vrátenia tovaru sa však nevzťahuje na predaj obrazových a zvukových záznamov ako CD, DVD, vinyl (§ 7 odstavec 6, bod i). Vrátený tovar musí byť nepoškodený a nepoužitý, teda v pôvodnom stave, v akom bol zákazníkovi doručený. Následne bude zákazníkovi vrátená plná suma tovaru, a to v lehote do 14 dní od obdržania vráteného tovaru na našu adresu.

Na odstúpenie od zmluvy – vrátenie tovaru je zákazník povinný vyplniť Formulár na odstúpenie od zmluvy.

Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy