Maľba v gastro prevádzke

Legendárna Škoda 1203 namaľovaná v gastro prevádzke


Maľba na stenu v novej gastro prevádzke v Trnave, ktorá odkazuje na históriu TAZ

Nachádza sa totiž v areáli bývalých Trnavských automobilových závodov. V TAZ-ke sa vyrábali legendárne Československé dodávky Škoda 1203. Prvé autá vyšli z trnavských liniek v roku 1973 a výroba pokračovala až do roku 1999.

Ako motív pre maľbu sme vybrali vstupnú bránu do areálu TAZ a samozrejme legendárnu 1203-ku v okrovo žltej farbe. To sú dva hlavné prvky maľby, ktoré odkazujú na staré časy TAZ-ky. Viac o Škode 1203 a o tom, ako sa výroba dostala do Trnavy sa dozviete v článku Škoda 1203: „Trnavská pomsta“ má 50..

Steny zívajú prázdnotou… zatiaľ

Prevádzka prešla kompletnou rekonštrukciou vrátane nových omietok. Túto novučičkú omietku treba ešte natrieť bielym základovým náterom.

Inšpiráciou k maľbe poslúžila aj pôvodná vstupná brána do areálu bývalých Trnavských automobilových závodov.

Priebeh maľby na stenu
Hotová maľba na stene v kantíne TAZ-ka v Trnave, ktorá sa nachádza hneď na pravo, za vstupnou bránou z Coburgovej ulice. Ak máte cestu okolo, zastavte sa ochutnať jedlá a obzrieť maľbu ??

 

Páči sa vám takáto maľba a chcete aj vy vkusne skrášliť svoj interiér alebo exteriér, napríklad u seba doma alebo vo firme, neváhajte nás kontaktovať.

Spoločne vymyslíme originálnu maľbu, ktorá vkusne skrášli váš priestor.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.