Maľba na hliníkové panely na oplotení areálu výroby mäsa


Našou novou realizáciou je spolupráca so značkou Kukkonia. V minulosti sme pre nich realizovali maľbu na betónový plot ich mliekarne vo Veľkom Mederi.

Tentokrát sme sa presunuli do závodu na spracovanie mäsa v Dunajskej Strede. Na oplotení okolo závodu nebola vhodná plocha na maľovanie, pretože plot bol rebrovaný. Rozhodli sme sa, že na samotný plot osadíme hliníkové panely, ktoré budú slúžiť ako médium a na tie sa bude maľovať.

Maľba na panely prebiehala v ateliéri

Výhodou panelov bolo, že sme ich mohli maľovať v pohodlí ateliéru. Projekt prebiehal v jesenných a zimných mesiacoch 2020. Podmienky na maľovanie v exteriéry boli už v tomto ročnom období značne obmedzené. Následne potom sa dosky odviezli a nainštalovali na plot.

Mäso

Uvedomujeme si, že téma spracovania mäsa je kontroverzná, preto sme zvolili odľahčenú štylizáciu zobrazenia danej témy. Na trinástich paneloch sa hravým spôsobom ukazuje, ako sa mäsové výrobky dostanú z pastvín až k samotnému zákazníkovi na stôl.

Spolu 15 panelov

Na zvyšné dva panely sme namaľovali logo Kukkonia Meat. Dokopy sme vytvorili 15 panelov a celá inštalácia na plote má dĺžku 100 metrov. Teda keď budete prechádzať industriálnou časťou Dunajskej Stredy, nemali by ste náš projekt minúť a môžete si ho obzrieť naživo.

Páči sa vám takáto maľba a chcete aj vy vkusne skrášliť svoj interiér alebo exteriér, napríklad u seba doma alebo vo firme, neváhajte nás kontaktovať.

Spoločne vymyslíme originálnu maľbu, ktorá vkusne skrášli váš priestor.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.