Naša prvá virtuálna výstava!


Podarilo sa! Dokončili sme našu prvú virtuálnu výstavu – Absynt vo výklenku.

Prečo virtuálnu? Pôvodne sme chceli spraviť „skutočnú“ výstavu grafík. Tou sme mali uviesť predaj originálnych linorytových grafík od Tomáša Klepocha do nášho shopu.

Malo sa tak stať počas podujatia Jarný Cverna Market. Bohužiaľ, opatrenia proti šíreniu koronavírusu nám zmenili plány. Nechceli sme sa však vzdať nápadu na výstavu tak jednoducho a preto sme ju preniesli do virtuálnej reality!

Ďakujeme všetkým zúčastneným, ktorý nám s výstavou pomohli. Tú sme si postavili sami bez finančnej podpory grantov alebo externých partnerov svojpomocne.

Preto naozaj oceníme, keď si kúpite grafiku, knihu, rúško alebo hocijakú drobnosť z nášho online shopu. Podporíte tým nás aj mladých slovenských umelcov, zároveň tiež aj umenie na Slovensku v týchto neľahkých časoch.

Viac zo zákulisia prípravy výstavy sa dozviete v podujatí na Facebooku, kde sme počas piatka 1.5. 2020 uviedli výstavu a v priebehu dňa publikovali zaujímavosti a infošky o výstave.

Výstava bola tiež súčasťou podujatia 1.Máj – Deň zatvorených ateliérov. V rámci celodenného online streamu bolo možné vidieť aj krátky dokument o Artattack Shope!

Pozrieť virtuálnu výstavu >>> kliknite na obrázok
Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.