Park pod Kolibou: Séria malieb vo vstupných priestoroch bytovky

Park pod Kolibou: Séria malieb vo vstupných priestoroch bytoviekWarning: Undefined variable $commenttitle in /data/2/9/29b41c66-053a-4959-a840-f9f7f1ba7da3/artattack.sk/web/wp-content/plugins/facebook-comment-by-vivacity/user-file.php on line 121

Warning: Undefined variable $commentcount in /data/2/9/29b41c66-053a-4959-a840-f9f7f1ba7da3/artattack.sk/web/wp-content/plugins/facebook-comment-by-vivacity/user-file.php on line 121

Oslovil nás developer komplexu s požiadavkou výtvarného dotvorenia spoločných priestorov pre jeden z vchodov. Čo začalo ako maľba na jednu stenu, sa neskôr pretavilo do série ďalších malieb.

Zákazník bol spokojný s prvou maľbou a preto nasledovali ďalšie maľby. Každá vkusne dotvára vstupné priestory jednotlivého vchodu.

Maľby zobrazujú motív stromov, ktoré majú odkazovať na park. Jednak na park ako názov obytného komplexu – Park pod Kolibou. Zároveň aj na skutočný park, ktorý v komplexe nájdete tiež.

Maľby sú ladené v podobných pastelovo tlmených odtieňoch aby zbytočne nepôsobili rušivo. Štylizácia malieb je tiež podobná. Maľby na seba takto naväzujú, aj keď ich neuvidíte spolu vedľa seba, lebo každá je umiestnená v inom vchode.

V komplexe sa nachádza aj obytný vila dom. Ten ma vlastný vchod s veľkou 25 m stenou vo vstupnom vestibule. Aj táto stena prešla zmenou v našom podaní, o tom si však povieme nabudúce 🙂

Galéria fotiek vo vstupných priestoroch obytných domov

Páči sa vám takáto maľba a chcete aj vy vkusne skrášliť svoj interiér alebo exteriér, napríklad u seba doma alebo vo firme, neváhajte nás kontaktovať.

Spoločne vymyslíme originálnu maľbu, ktorá vkusne skrášli váš priestor.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.