abstraktne stavy rozhovor

Maľovanie štetcom na stenuWarning: Undefined variable $commenttitle in /data/2/9/29b41c66-053a-4959-a840-f9f7f1ba7da3/artattack.sk/web/wp-content/plugins/facebook-comment-by-vivacity/user-file.php on line 121

Warning: Undefined variable $commentcount in /data/2/9/29b41c66-053a-4959-a840-f9f7f1ba7da3/artattack.sk/web/wp-content/plugins/facebook-comment-by-vivacity/user-file.php on line 121

Najrozšírenejšia technika maľby je zároveň najpomaľšia a najpracnejšia. Určité motívy ju však vyžadujú.

Pracujeme so štetcom

Pred vynálezom sprejov a aj po ich zavedení, bolo bežné, že sa po celé stáročia na maľbu obrazov používali štetce. Je to síce najpracnejšia a najpomalšia technika maľby, avšak pri menších plochách a detailoch je vhodnejšia, ako maľovanie so sprejom. Zväčša maľujeme štetcom motívy, ktoré sú jednoduchšieho charakteru alebo menších rozmerov.

Zopár jednoduchých malieb štetcom na ukážku:

Reklamný nápis štetcom na fasádu bistra. Maľované logo má slúžiť ako výveska nad hlavným vchodom.
Dáma v klobúku s cigaretou. Štylizovaný portrét Audrey Hepburn ako dekorácia steny v obývačke.

Jednoduchá maľba mačky na stenu v detskej izbe.

 

Páči sa vám takáto maľba a chcete aj vy vkusne skrášliť svoj interiér alebo exteriér, napríklad u seba doma alebo vo firme, neváhajte nás kontaktovať.

Spoločne vymyslíme originálnu maľbu, ktorá vkusne skrášli váš priestor.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.