Maľby na stenu do detskej izby, ktoré potešia každé dieťa


Ako deťom skrášliť prostredie nielen v detskej izbe?

Jeden zo spôsobov je možnosť namaľovania originálnej maľby na stenu podľa motívu z obľúbenej detskej rozprávky vašich detí.

Napríklad rozprávková detská izba: Angry Birds a Ľadové kráľovstvo (Frozen):
Oslovila nás mama dvoch súrodencov s požiadavkou maľby detských motívov do dvoch izieb jej detí. Zadanie maľby pre súrodencov bolo jasné. Dcérka je „závislá“ na Else z rozprávky Ľadové kráľovstvo spolu so snehuliakom Olafom. Starší chlapec si prezmenu vybral motív z rozprávky Angry Birds, ktorý sa mu veľmi páči.
Detská maľba však nemusí byť umiestnená len v detskej izbe:

Maľba motívu pirátov skrášľuje stenu obytnej chatky na Malom Dunaji. Motív loďky a pirátov bol zvolený preto, že chatka sa nachádza hneď vedľa vody a tak ma pripomínať spojenie s vodou.Aké motívy sa páčia starším deťom?

Teenagerom sa páči všetko čo vidia v TV alebo na internete. Obzvlášť populárna je maľba na stenu na motívy počítačovej hry Minecraft. Tu sme maľovali izbu pre dvoch bratov a v tomto článku si môžete pozrieť maľbu Minecraft pre teenagera, spracovanú viac abstraktným umeleckým štýlom.

Páči sa vám takáto maľba a chcete aj vy vkusne skrášliť svoj interiér alebo exteriér, napríklad u seba doma alebo vo firme, neváhajte nás kontaktovať.

Spoločne vymyslíme originálnu maľbu, ktorá vkusne skrášli váš priestor.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.