Grafity maľba do TV relácie Nové Bývanie Dizajn

Nové Bývanie Dizajn: Grafity maľba do TV relácie


Oslovila nás TV produkcia, ktorá pripravuje kulisy a všetko, čo je potrebné pre natáčanie relácie Nové Bývanie Dizajn v Bratislave.

Hlavní aktéri prerábky bytu moderátor Vlado Voštinár s bytovým dizajnérom Michalom Skrakom si zobrali pre tento krát do parády izbu v paneláku v bratislavskej Dúbravke. Na nás sa obrátili s prosbou „dotvorenia“ steny v prerábanej tínedžerskej izbe.

Grafity v TV Nové Bývanie Dizajn

Ak neviete, čo je Nové Bývanie Dizajn, vedzte, že sa jedná o lifestylovú reality šou o dizajne a trendoch v bývaní. Pri úprave interiéru, čo je témou samotnej relácie, sa architekt rozhodol dekorovať stenu grafity maľbou a takto štýlovo dotvoriť celkový dojem z priestoru. Po prerábke bude v izbe bývať mladá slečna.

Pomaľovať stenu v byte originálnym motívom

Úloha bola pre nás jasná. Pomaľovať stenu v detskej izbe pekným moderným motívom. So skrášľovaním stien nemáme problém, veď sa mu venujeme už roky. Mladá slečna Lucia má rada grafity a nechcela mať maľbu v izbe v „dievčenských farbách“. Každá skvelá práca začína prípravou a nebolo tomu inak ani tentokrát. Architekt mal predstavu, ako by maľba mala vyzerať, pre finálny návrh však nechal umelcom voľné ruky. Hotové dielo uvidia tisíce divákov na svojich obrazovkách po celom Slovensku 🙂

Tínedžerská izba – sprejová maľba na surovom betóne

Podklad steny pre maľbu bol surový brúsený betón, ktorý bol na požiadavku architekta v maľbe zachovaný ako výplň písmenok Lucia. Brúsený betón dodáva grafitovej maľbe unikátny surový vzhľad ulice. Indíciou k predlohe maľby bola aj postavička z počítačovej hry Minecraft.

Fotogaléria: grafity/street art maľba v TV relácii

Ďakujeme, že sme mohli pomôcť grafity maľbou skrášliť stenu v byte 🙂

Páči sa vám takáto maľba a chcete aj vy vkusne skrášliť svoj interiér alebo exteriér, napríklad u seba doma, alebo vo firme, neváhajte nás kontaktovať.

Spoločne vymyslíme originálnu maľbu, ktorá vkusne skrášli váš priestor.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.