facebook twitter bandcamp soundcloud

podpora

Ajlávmjuzik podporuje dobrú hudbu, chceš ju podporiť aj ty?

Už viac ako štyri roky dávame na našom netlabeli priestor domácej hudobnej produkcii. Vydali sme mnoho rôznych projektov, stránku labelu navštívilo viac ako 500.000 ľudí a náš prvý release Modré Hory Mixtape prekonal hranicu 15.000 stiahnutí. To, čo robíme sa nekončí pri zavesení albumu na stránku, hudbu posúvame ďaľej kvalitným vizuálom (originálnymi covermi, videami, výstavami), merchandisingom, organizáciou akcií a propagáciou v rôznych médiách.

Našim snom je vydávať limitovaný vinyl ku každému “free releasu” nášho vydavateľstva. Starý dobrý analógový asfalt pre zberateľov. Spoločnými silami podporíme hudobníkov, ktorých si vážime a prispejeme k obnoveniu tradície vydávania hudby na vinyle u nás. O každý vinyl sa s láskou postaráme – od návrhu grafického dizajnu až po distribúciu doma a v zahraničí. Hovoria za nás dlhoročné aktivity (ArtAttack) a nadšenie, s ktorým sa púšťame do nových projektov (ajlávmjuzik). Pomôžte nám plniť si sny.Sme vďační každému, kto bol a je ochotný prispieť.

Ak sa nás rozhodneš podporiť finančne, sú dva spôsoby ako na to – buď bankovým prevodom na účet 4200514282 / 8360, alebo cez službu paypal. Tú je možné využiť aj priamo cez ajlavmjuzik.bandcamp.com. Výška daru je dobrovoľná, od jedného eura vyššie je štedrosť neobmedzená.

Za podporu a pomoc ďakujeme:

aerosolart.sk I Viliam Andras I Paul Atwood I Urs Bader I Mikuláš Bado I Michal Balla I Eyal Barzel I Ondrej Bednar I Till Belkoura I Michal Benza I Andrej Brna I Christopher Buchan I Peter Cagala I Laura Castillo I Michal Cíbik I Josselin Couteau I Martin Čakrda I Marie Čtveračková I DCD STOKES-MELLOR I Jakub Dekys I Anael Doifiri I Tomáš Dvořák I Mario Dzurila I Jonathan Eddy I Teodor First I Kristína Tibetská Gajdošová I Peter Gál I Erik Garek I Vladimír Gondek I Jonathon Gonzales I Bill Grier I Shaquan Harvey I Matúš Holý I Diana Horáčiková I Karin Horňáčková I Matěj Horník I Dušan Husár I Ondřej Chytílek I Ján Jakabik I Tomas Jamnik I Roman Janata I Miroslav Janík I Radek Janků I Vaclav Jarcuska I Vladimír Ješík I František Karika I Jan Kistanov I Michal Klobušický I Dalibor Kocian I Lucie Kocianova I Jakub Kopecký I Matej Kostúr I Július Košťál I Peter Kovačovský I Branči Kováč I Miloš Kovár I Štefan Kralovič I Matej Kraščenič I Martin Kremeň I Tomáš Kroupa I Zdenek Krupka I Michal Kudela I Miroslav Kucharič I Filip Kujan I Jiří Kupilík I Zdeno Kuzmány I Jakub Lenert I Tomáš Lizal I Jakub Longauer I Pavol Lukáč I Marek Mano I Margaréta Marcinčino I Michal Markovič I Dušan Maruňák I Gabriel Maták I Juraj Maťaše I Matt McElligott I Ryan Miceli I Marian Misko I Martin Mistrík I Jozef Mlkvy I Michal Moravčík I Lewis Morland I Richard Nagy I Jakub Němeček I Michal Noskovič I Maroš Obšívan I Lukáš Opath I Katarína Orlovska I Jakub Otčenáš I Jakub Panik I Michal Petrik I Ján Poliak I Jana Raabensteinova I Viera Ráczová I Juraj Recký I Michal Repač I Dušan Roštár I Pavol Ružička I Metod Rybár I Terézia Sabová I Tomáš Ščavnický I Slavomír Seno I Marian Schaubmar I Miroslav Sisma I Peter Sliacky I Ian Smith I Zuzana Sojková I Zuzana Sotáková I Radim Stezka I Ján Strapec I Samuel Surkoš I Matej Svaby I Marcel Szabo I Stephane Tardy I Radoslav Tomek I Miroslav Tuchyna I Lukas Turza I Dušan Vančo I Peter Vanko I Gabriela Vasiľová I Matej Vereš I Blažej Vidlička I Marek Viger I Bill Vizard I Vojtech Vlnas I Petr Vorasicky I Eva Vozarova I Josef Změlík I Dávid Žihal I Matej Žoldoš