Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #9


Slovenský rap – skladby od rapových interpretov

#slovenskyrap

Rap je nákazlivá vášeň aj preto, že umožňuje vyjadriť názor a ukázať talent. Mnohí mu zostanú verní na celý život a stále makajú na slovných hráčkách, ktoré pretavujú do textov a skladieb. Nové aj zabehnuté projekty s pravidelnosťou publikujeme a v tomto článku nájdete materiál, ktorý nám pristál v inboxe v čase od konca júla do polovice augusta 2016. Ak sa vám páči niektorý interpret, hlasujte za neho v ankete.

Nazrime teda do inboxu emailu a facebook stránky ArtAttack.sk. Posielate nám svoje rapové novinky na uverejnenie a radi vám touto formou článku pomôžeme spropagovať vašu tvorbu 🙂

Videá a príspevky sú časovo zoradené tak ako prichádzali. Uverejnili sme všetky žiadosti, ktoré došli v danom období na náš email.

Ak si produkujúca kapela alebo interpret, pošli link na svoj projekt a niečo o sebe napíš. Napríklad ako dlho tvoríš, odkiaľ pochádzaš a podobne. Pamätaj, že reprezentuješ sám seba a #slovenskyrap.

Páči sa ti Slovenský hip hop?

Potom určite oceníš aj tieto články:
Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe
Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #2
Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #3
Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #4
Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #5
Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #6
Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #7
Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #8

Upozornenie

Troch interpretov, ktorých skladby budú mať do 21.8.2016 (nedeľa) najviac hlasov, budeme zdieľať na našej Facebook stránke ako sólo skladbu.

Hlasuj v ankete!
Môžeš hlasovať až za 3 interpretov

[poll id=“10″]

 

MC ArcheyArt a MC Neurotom

Zdravím, spáchali sme jeden špatný klip. Budeme vďačný ak sa to niekde u vás objaví. Diky moc, MC ArcheyArt & MC Neurotom.

MC ArcheyArt feat MC NEUROTOM - KED PADNE TMA (Gerruzz-Simple Mathematics)

 

Ferči

Ferči - Sa Pjbte (prod. Dope Beat) OFFICIAL VIDEO

 

Luigis

LUIGIS - TOMU VER (OFFICIAL VID)

 

Boriz Odporný

Rád by som prispel novým videom resp. víneom, ďakujem :-D

Boriz Odporný - Zmrzlina (k tomu toping) Officiálne Víneo

 

Sajdo

SAJDO - MOJ BATOH OFF.VID

zdravíme Artattack,sme z Prievidze posielame Vám video v spolupráci s eastpackom. koncerty budu vtedy keď nás niekto zavolá a zaplatí . kontakt :lsajdopd@gmail.com email kontakt aj na nahrávanie v štúdiu. Ďakujeme

 

ADiss

Dobrý deň, rád by som Vám dal do pozornosti najnovší počin z dielne slovenského rapera/speváka ADiss-a. Ide o novinku s názvom 4MY NIGHAYZ a je to skladba z pripravovaného albumu ČERVENÁ KARTA ktorý výjde ešte tento rok. K skladbe pridáva aj Mixtape s názvom OVERGROUND mixtape, na ktorom je 28 skladieb čo znamená približne 90minút hudby (nevydané skladby,nedokončené skladby a spolupráce). ADiss má 25 rokov a je Z Bratislavy. V roku 2014 vydal debutový album Trištvrte na mňa. Spoluprace : Supa(Tornado, Have no money ft Layla) Kali, (Overground ft Plexo), Cigo ( Black), Shomi a dalsi... Mixtape sa dá stiahnúť na: https://www.dropbox.com/s/dmq1nheov57nshw/ADiss%20-%20OG%20mixtape.zip?dl=0 alebo vypočuť na : https://soundcloud.com/user-112592202/sets/adiss-overground-mixtape

ADiss - 4 MY NIGHAYZ《OFFICIAL VIDEO》

Ďakujem a prajem pekný deň.

 

Libi

Libor Malek vystupujúci pod pseudonymom „LIBI“ (ktorého už možno poznáte aj z nášho webu) vydáva po svojom debutovom albume „KLASicK“, (čekuj tu: https://goo.gl/r38cGt) skladbu, ktorou posúva rap a hiphop opäť do úrovne kultúry ktorá má čo povedať! Vychutnaj si krásnu, precítenú autentickú skladbu, ktorú napísal sám život ako LIBI-mu tak aj mnohým z nás. Ako nám sám LIBI povedal. „Matka nám všetkým dala to najcennejšie. Život. A preto by si ju mal každý ctiť a byť jej za to vdačný.Túto skladbu venujem všetkým skutočným mamám, ktoré sú pre svoje deti vzorom tak ako tá moja pre mňa.“ O nahrávanie tracku sa postaral sám LIBI v jeho štúdiu. Hudbu vyprodukoval trnavský pánko z Godzilla Sound – TEGGO. O mix a máster sa postaralo DOBROSLÁV STUDIO. O vizuál sa postarali chlapi „Croopy & Fletcher“ z MULTIMEDIA GROUP (ktorí točili napr.HipHop Žije 2016). Na záver treba dodať že tento projekt vznikol vďaka podpore klubu „THE LAST TEE“ v Senici ktorý tento projekt podporil ako sponzor za čo mu patrí veľká vďaka! Dosť bolo rečí, nalaď sa na tú správnu vlnu a daj si song.....MAMA

LIBI - MAMA (prod. Teggo) |OFFICIAL VIDEO|

 

RomanSumo

Posielam nové video z Trenčína. RomanSumo z formácie KnockOut a Dj YA pôsobiaci v nemeckom Mníchove spojili sily v novom videu s názvom Nemám čas. Video je freestyle OneTake, žiadne efekty, žiadne zložité zábery. Jedna GoPro, jeden Mc, jeden producent.

RomanSumo - Nemám Čas (Prod. YA!) (Freestyle Onetake Video)

 

Hudba z Marsu

Čaute Artattack, nie sme síce hip hopová kapela, ale naše najnovšie video nie je ďaleko :)

Hudba z Marsu feat. Tomáš Hafner - Cops Can`t Dance (Pomáhať a chrániť)

 

Základ Mesta

Pekný den. Rád by som vám posunul moju skladbu a budem velmi rád, ak by ste ju nejaky sposobom vedeli zpropagovat..

Základ Mesta Feat. Zuzka Šťastná - Som Kresťan (Boom Bap Gospel) 2016

 

Hypnotik

Ahoj, volám sa Hypnotik, mám 18 rokov, som dievča z východného Slovenska a rapu sa venujem už nejakých 5 rokov. Posielam vám moju novú skladbu. Vďaka za uverejnenie:)

HYPNOTIK - Biely Uterák

 


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.