Slovenský rap - Pozri, toto nám pristalo v inboxe #4

Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #4


Slovenský rap – skladby od rapových interpretov

#slovenskyrap

Rap je nákazlivá vášeň aj preto, že umožňuje vyjadriť názor a ukázať talent. Mnohí mu zostanú verní na celý život a stále makajú na slovných hráčkách, ktoré pretavujú do textov a skladieb. Nové aj zabehnuté projekty s pravidelnosťou publikujeme a v tomto článku nájdete materiál, ktorý nám pristál v inboxe v čase od konca februára do začiatku marca 2016. Ak sa vám páči niektorý interpret, hlasuj za neho v ankete.

Nazrime teda do inboxu emailu a facebook stránky ArtAttack.sk. Posielate nám svoje rapové novinky na uverejnenie a radi vám touto formou článku pomôžeme spropagovať vašu tvorbu 🙂

Videá a príspevky sú časovo zoradené tak ako prichádzali. Uverejnili sme všetky žiadosti, ktoré došli v danom období na náš email.

Ak si produkujúca kapela alebo interpret, pošli link na svoj projekt a niečo o sebe napíš. Napríklad ako dlho tvoríš, odkiaľ pochádzaš a podobne. Pamätaj, že reprezentuješ sám seba a #slovenskyrap.

Páči sa ti Slovenský hip hop?

Potom určite oceníš aj tieto články:
Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe
Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #2
Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #3

Hlasuj v ankete!
Môžeš hlasovať až za 3 interpretov

[poll id=“5″]

 

Mastrojany

Od: Marcel Predmet: clipoška Telo správy: čaute, v prvom rade rešpekt pred Artattack už tie dlhé roky, rúbem s Vami :-) Volám sa Mastrojany a robím si produkciu aj rapy od roku 2001, stále potichúčku pekne s domácim zvukom, chcel by som Vám dať do pozornosti že čo poviete na moju tvorbu zopár clipov, viem že tu asi neuverejnujete amaterov ale pre môj dobrý pocit to aj tak pošlem heheh

MASTROJANY - BIELY PAPIER |OFFICIAL VIDEO|

MASTROJANY ♥ MOTÝLE ♀ OFFICIAL VIDEO ♂

pekný den .. čaute

 

N2H

Skupina N2H začínala v rokoch 2003/2004 v Spišskej Novej Vsi ako kapely Tajná Idea a Hotová alternatíva. V rámci spoločných názorov na hudbu , život sa chalani rozhodli spojiť do spoločnej skupiny N2H . V minulosti v kapele figurovalo 6 rapperov, breakerov, writterov ale kedže sa ostatní rozhodli pre iné životy zostalo už len fungujúcich menovite: Taupo Braf, Deratelump, Zaujem, Alkonos (rap), Willy Vean, Jan Ilkovic (produkcia). Chalani po menšej pauze, kde sa venovali iným projektom , dostali nápad pripraviť 9 trackové EP s názvom UNISONO. Pracovali na ňom cca 4 mesiace, kde sú aj staršie aj z brusu nové skladby. Máme možnosť počuť Taupa v jeho solo-skladbe Vnútro, taktiež jednou solo-skladbou prispel Deratelump v Život nám daj .V ostatných skladbách už striedavo Alkonos , Zaujem a Doktor Amater. Z hostí jediná speváčka z rodnej Spišskej Novej Vsi Ejmy, kde zaspievala refrén pre Kúsok neba. Produkčne prispel 4 vecami Willy Vean a rovnakým počtom aj Ján Ilkovič. Mám čo mám skladbu ošefovovali chalani z Jednej radosti.

N2H - ŽIVOT NÁM DAJ (UNISONO EP)

N2H - VNÚTRO (UNISONO EP)

N2H - AKO SA TO MOHLO STAŤ (UNISONO EP)

 

PanTau (Rendezska.SK)

Oldschoolový raper PanTau z bratislavskej formácie Rendezska~SK, ktorý na scéne pôsobí takmer 20 rokov sa pred časom rozhodol, že po dlhšej odmlke jeho skupiny, ale aj jeho samotného dá dokopy svoje obľúbené slohy, s ktorými počas rokov 2006 - 2013 prispel do rôznych trekov. Počin nazval EgoTrip MXTP a väčšina songov z neho pochádza z troch nosičov RSK, no nájde sa tam aj niekoľko sóloviek, či hosťovačiek, do ktorých bol oslovený. Z celej jeho "poslednej" tvorby tak napokon povyberal dokopy až 22 skladieb, medzi ktorými nechýbajú ani hity, ako: „Je to inak“ ft. Moe (AMO), „Jak ho prežijem“ ft. ZetUZetA, či „Držím ti miesto“. Na beatoch to preto istí napríklad Deryck,Masif, Mugis, ako aj Slavoj a celkovo sa jedná o skoro 30 minútovú záležitosť, ktorú do jednej stopy spolu so skrečmi a prechodmi sformoval DJ Veritas z „južanskej“ grupy Kruscifix. Ako k tomu Michal PanTau Brečany povedal: „Je to taký výlet do môjho ja, ktorý zároveň zachytáva moju tvorbu počas siedmych rokov. Chcem sa ním pripomenúť a jedným dychom dodať, že chystám EP.“. Práve na ňom sa momentálne pracuje a z pomedzi hostí na majku je pre teraz prezradený iba nitriansky Kaidžas, s ktorým vznikol pilotný singel. Ten by sa mal dostať von každú chvíľu, no a keďže sa v ňom riešia spoločenské aj politické témy, jeho názov znie „Sociálna sonda“. Čo sa týka hudieb, tak tými na EPčko prispel Lkama, Karaoke Tundra, Majstro z Gramo Rokkaz, ako aj talentovaný a osvedčený Palio. Vydanie EPčka je naplánované na tento rok a ak pôjde všetko podľa plánov, tak by sa medzi priaznivcami mohlo objaviť možno už aj v lete, no a tajomstvom pre teraz nie je ani to, že samotná skupina RSK chystá v poradí už štvrtý štúdiový album. Tracklist: PanTau & Dj Veritas - EgoTrip MXTP (2006 – 2013) Je to inak, Nechce sa mi nič, Ranné nedele, Paranoja, Inštinkt, Kontakty, Máme na pamäti, Zvliekanie z vlastnej koze, Ľavá - Pravá, Samorast Kadiaľ ísť?!, Jak ho prežijem, Piatok 13, Rušný deň, Držím ti miesto, Resumé, Vitaj na periférii, Ťa ničím, Čo je naše?!, Mám problém, Čas vyložiť karty, Kto z koho.

PanTau (Rendezska.SK) & Dj Veritas - EgoTrip MXTP 2006 - 2013

Dakujem za ochotu a prajem vsetko dobre

 

Osma a Skutek

Čaute ArtAttack!! Chceli by sme či by ste neuverejnili.....že sme dali von novú skladbu OSMA a SKUTEK - REKAPITULI Info: Vydavateľstvo Obraz nás RECORDS dáva von skladbu OSMA a SKUTEK - REKAPITULI. Produkcia: Zmysel, Rap - Osma, Skutek. Mix a Master: G Bod. Video: Marko Hoza.

Osma a Skutek - Rekapituli /prod. Zmysel/

Ďakujeme. HUDOBNÉ VYDAVATEĽSTVO OBRAZ NÁS RECORDS

 

LNJH, PRIAMA VÝPOVEĎ, PREJAV

Od: FIlip Predmet: Zdravím Telo správy: Zdravím, zasielam do vášho inboxu prvý spoločný videoklip z Liptovského Mikuláša. Za majkom LNJH crew, skupina Priama Výpoveď a Prejav. Mix/master: Dobrosláv Studio, kamera: Neon, Sakso, strih: Sakso.

LNJH, PRIAMA VÝPOVEĎ, PREJAV - BENGÁL [Official video]

 

Vulgár

Zdravím vás mam tu čerstvú novinku vypočujte ak sa zapači mohli by ste to dat na vasu stranku odpíšte vopred dakujem :-) Šiesty singel s Mixtapu Rap/Texty: Vulgár,Qetý. Beat: Mixtape, Desing Mixtapu: Martin Kováč, Mix/Master: Damnei ( SYSTEMATIX ), Nahrávané v študio u Damneia v BB.

Vulgár-Je to tak 2.feat.Qetý

 

ZinBox oNe

Volám sa Tomáš Mihalik (ZinBox oNe) som z Bardejova, mam 23 rokov. Rappujem 8 rokov. Hudbu beriem vážne. V každej jednej skladbe opisujem pravdu. Skladbu preciťujem a dávam zo seba čo najviac. Stále na seba tvrdo makám, kritizujem sam seba. Kritika ostatných pre mňa nie je podstatná. Rap je moj život. S pozdravom ZinBox oNe

ZinBox oNe a Gipsy Janik DNES VECER

 

Deno Yebo

Ďakujem pekne sa opätovnú propagáciu. Mám pre Vás ďaľšiu vec na zverejnenie. Keď Vám v inboxe pristane viac vecí, kludne môžte medzi ne zaradiť aj túto ;-)

DENO YEBO so mnou NESTOR - "Peklo" 2016

Deno Yebo a s ním spolupráci Zvolenský raper NESTOR. Skladba opäť odprodukovaná Denom Yebom Debom Dementom...

 

ELRigo

Diky za zaradenie... ko khanarda=kto prdol... Chystam album s 12 skladbami a 10 hostami, su tam mena zatial: Osma, David zo Senca, Rudy, Shomi, SueKing a dalsie mena neskvor. V popise videa je preklad textu :-)

 

Ferči

Rapper Ferči je mladý talentovaný čavo z košic. Hudbe sa venuje od roku 2009, kde ho inšpirovali skupiny z Sk sceny ako Kontrafakt, a podob. Ma za sebou už mnoho nahratých skladieb z róznimy hosťami. Momentalne pracuje na Albume Umelec ktorý ma vinsť v roku 2016. Chcel by to doťiahnuť čo najďalej preto stále maka a tvori. Nechajme sa prekvapiť čo bude ďalej a držme mu palce

Ferči Čávo Z Ulice ( Feat Mario Aksamit Prod. Mistr K )

Ferči Netušiš ( Feat Luxus Toby & Prod. Mistr K )

diki ;-)

 


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.