Danosť a G-bod: Spoločný album Fúzia takmer hotový

Danosť a G-bod: Spoločný album Fúzia takmer hotový


Prvé info o Danosťovom albume: spoločné CD s G-bodom je takmer hotové

Album Fúzia je na 90% hotový!

Danosť v lete roku 2008 vydal debutový nosič Oddanosť. V tej dobe mal za sebou už množstvo skúseností. Zástup skalných fanúšikov, dobré vyhliadky do budúcnosti a po svojom boku G-boda, človeka blízkeho hudobne i ľudsky. CD Oddanosť sa čoskoro stalo nedostupným tovarom a fans museli čakať na vydanie ďalšieho albumu dlhých 8 rokov.

Danosť & G-bod – Inde! (Video Teaser)

Danosť & G-bod – Fúzia (Promo Video 01)


Kým Danosťovi kolegovia z Gramo Rokkaz vydávali sóla, Danosť svoje neustále odkladal. Až prišiel rok 2014 a rozhodnutie spraviť spoločný album s G-bodom. Kto Dana sleduje, vie že ide o perfekcionistu. Po hudobnej stránke musí byť so všetkým spokojný, nič neopustí štúdio, kým to nevyšperkuje.

Legenda sa vracia späť

Danosťove vlastnosti v podobe technickej, hudobnej i názorovej čistoty, spolu s inteligentými textami a priamym prejavom, spôsobili, že dnes je tento ružinovský MC označovaný za legendu slovenského rapu. A legenda sa vracia späť. Album s názvom Fúzia je momentálne hotový na 90%, chalani začínajú mastrovať, majú hotový klip a na svojich sociálnych sieťach už naznačili aj niekoľkých hostí.

Prečo G-bod?

„Pretože je TOP producent, s ktorým som si absolútne sadol po profesionálnej, rovnako ako aj ľudskej stránke. Navyše som po rokoch klasickych beatoch a boombapoch dostal chuť pokračovať v modernejšom zvuku, aký sme tvorili aj na CD Oddanosť“ hovorí Danosť. “Vytvorili sme brutálny album”, dodáva G-bod.

Danosť – Promo rozhovor JSHH:


V najbližších dňoch sa budú postupne odkrývať všetky informácie, či už je to dátum vydania, možnosť predobjednávky, kolekcia merchu, ukážky skladieb, náhlad videoklipu a coveru, ale aj finálny tracklist a kompletný zoznam hostí. Zaujímavosť o hosťoch? Na mikrofóne sa neukáže žiadny iný rapper z Gramo Rokkaz.

Sleduj Facebooky

https://www.facebook.com/oddanost
https://www.facebook.com/gbodmusic/

Text: tlačová správa
Fotky: gramorokkaz.com


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.