Graffiti ako vkusná dekorácia do predajne očnej optiky v Čadci


Graffiti si našlo cestu do predajne očnej optiky.

Majiteľ predajne očnej optiky v Čadci nás oslovil s požiadavkou skrášlenia interiéru. Nebola to však hocijaká požiadavka. Zákazník mal už svoju konkrétnu predstavu o maľbe, ktorá bola inšpirovaná stenou Johna Lennona v Prahe (Lennonova zeď).

Maľba má symbolizovať „surovosť ulice“ a zároveň vhodne dopĺňať očnú optiku v podobe tváre Johna Lennona a jeho slávnych okuliarov – lennoniek.

Otočili sme si pár emailov a telefonátov a boli sme pripravení vyraziť smer Čadca. Maľba tváre Johna Lennona vznikla podľa predlohy, pozadie vzniklo na mieste vrstvením rôznych grafity nápisov, čím sa dosiahol požadovaný efekt „surovosti ulice“.

Do vzniku týchto „surových nápisov“ bola zapojená celá rodina majiteľa, tak aby sme sa čo najviac priblížili pôvodnej predstave.

Takto maľba na stenu začala:

…tu je finálny výsledok dekoračnej maľby v predajni:


…a ešte detail…

Čo nám napísal majiteľ po realizovaní maľby?

„Chcem sa Vám poďakovať, je to presne tak, ako som si to predstavoval.“

Fero Potanko, Optika Bene Plus

Ďakujeme a sme radi, že sme pomohli skrášliť stenu vašej predajne 🙂

Finálna fotka aj so zariadeným interiérom predajne:

Ak ste z Čadce alebo okolia a potrebujete nové okuliare, už viete kam sa máte prísť poradiť a pritom si môžete prezrieť na vlastné oči toto originálne dielo.

Páči sa vám takáto maľba a chcete aj vy vkusne skrášliť svoj interiér alebo exteriér, napríklad u seba doma, alebo vo firme, neváhajte nás kontaktovať.

Spoločne vymyslíme originálnu maľbu, ktorá vkusne skrášli váš priestor.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.