Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #12

Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #12


Slovenský rap – skladby od rapových interpretov

#slovenskyrap

Rap je nákazlivá vášeň aj preto, že umožňuje vyjadriť názor a ukázať talent. Mnohí mu zostanú verní na celý život a stále makajú na slovných hráčkách, ktoré pretavujú do textov a skladieb. Nové aj zabehnuté projekty s pravidelnosťou publikujeme a v tomto článku nájdete materiál, ktorý nám pristál v inboxe v čase od začiatku októbra do polovice októbra 2016. Ak sa vám páči niektorý interpret, hlasujte za neho v ankete.

Nazrime teda do inboxu emailu a facebook stránky ArtAttack.sk. Posielate nám svoje rapové novinky na uverejnenie a radi vám touto formou článku pomôžeme spropagovať vašu tvorbu 🙂

Videá a príspevky sú časovo zoradené tak ako prichádzali. Uverejnili sme všetky žiadosti, ktoré došli v danom období na náš email.

Ak si produkujúca kapela alebo interpret, pošli link na svoj projekt a niečo o sebe napíš. Napríklad ako dlho tvoríš, odkiaľ pochádzaš a podobne. Pamätaj, že reprezentuješ sám seba a #slovenskyrap.

Podpor ArtAttack.sk kúpou trička z našej produkcie. Diky.

Páči sa ti Slovenský hip hop?

Potom určite oceníš aj staršie články #slovenskyrap:
#1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10 #11

Upozornenie

Troch interpretov, ktorých skladby budú mať do 23.10.2016 (nedeľa) najviac hlasov, budeme zdieľať na našej Facebook stránke ako sólo skladbu.

Hlasuj v ankete!
Môžeš hlasovať až za 3 interpretov

[poll id=“13″]

 

Stigmo ft. Erika Rein

STARRING - Stigmo, Erika Rein, GonziBeatz, MUSIC BY - GonziBeatz x Peter Sheen, STUDIO - TomuVer Production

Stigmo ft. Erika Rein - Bezmocný (Prod.@GonziBeatz x @PeterSheen)

 

OUA

OUA s novým postihnutým klipom JUTRE!! (jutre=zajtra). Cieľom bolo pobaviť a možno sa trošku aj zamyslieť. Určite je táto téma podobná všetkým z nás stačí sa len trošku odosobniť a brať to s nadhľadom. Netreba byť len vážny. Ďakujeme. OUA a SMIGL . Track z albumu MAYSAHIGH objednávky na www.ouacrew.eu

OUA - JUTRE (prod.SMIGL) [OFFICIAL VIDEO]

 

Distrikt

Serus sme Distrikt, dvaja chaloši z Bratislavy z rovnakého sídliska. Individuálne tvoríme už dlhšiu dobu, spolu ako Distrikt fungujeme niečo cez 2 roky. Ideme si svoje tempo, netlačíme na pílu a robíme to tak jak to šmakuje nám. Vypočuj posledný z našich počinov a prípadne zanechaj názor, diki moc :)

DISTRIKT - ČO STAČÍ IM ??! /WaveProduction Beats/

 

Enkláva

skladba z albumu Odtrhnutí z reťaze

Enkláva - Portrét (s nama Kristy, prod. Kiko) (lyric video)

 

K.O.T.

takze toto je moje neofficialne video ktore spolu so skladbou vzniklo len nedavno ... a co viac by som povedal ? asi len 04011 ... mier

K.O.T. - Je čas (Produkcia KHz / Master Beatzgrafik / 2o16)

 

Faith

Som 20 ročný chalan zo Sniny, rapujem takmer 5 rokov a toto je videoklip z môjho mixtape REFLEXIE https://uloz.to/!UPURK1yZu/faith-reflexie-mixtape-2016-rar

FAITH - Letový Režim |OFF. VIDEO|

 

Krimo

Zdarec volám sa Vladimír pochádzam z Popradu. Hudba sa venujem už dlhší čas toto je nová vecička. Ktomu asi tolko je to vec z pripravovaného projektu Lev ten by mal byť von koncom novembra, Dakujem za prípadny support.

KRIMO - Proti Sebe |OFFICIAL VIDEO| (prod. Bandy)

 

Beyuz

Beyuz: "Vždy som chcel robiť hudbu, ktorá bude dobre znieť keď sedíte napr. doma s vyloženými nohami, ale aj keď šoférujete auto a nikto vás pri tom neruší."

BEYUZ - Delivery (official video)

BEYUZ - Cafeteria (official video)

 

Tikno

Tikno a Hajdovski sa opäť hlásia o slovo!!! Raperi zo Šale Tikno a Hajdovski sa hlásia o slovo so svojím novým videoklipom v novej skladbe s názvom ,, Ideme proti Vám´´. Skladba bola nahratá v Šali v štúdiu taktober records a o výsledný mix a master sa postaral Tikno v spolupráci s Kaapom. Kvalitný inštrumentál bol dodaným Smartom z DMS a o vizuálnu stránku klipu sa postaral Daniel Andel / Imagine production/

Tikno -Ideme proti vám feat. Hajdovski (prod. Smart)

 

Vulgár

Zdravím vás mam tu dalšiu novinku s Mixtapu :-)

Vulgár-Found

 

Tomy Kotty

Slovenská hip-hopová scéna je bohatšia o nový multitalent. Tomy Kotty tancuje, hrá v divadle, no predovšetkým sa venuje hudbe a skladaniu textov. Ako sám hovorí, miluje umenie vo všetkých formách. Pred pár dňami pokrstil videoklip k piesni NE! NE! ako nesúhlas voči nezdravým veciam v spoločnosti Tomy Kotty piesňou NE!, ktorej súčasťou je emočne silný klip, demonštroval, že jeho hudobná tvorba nekĺže po povrchu, ale ide do hĺbky. Rapper sa rozhodol širokej verejnosti predstaviť ako človek hľadajúci skutočné hodnoty. „NE! je mojou osobnou výpoveďou, snahou poukázať na to, čo sa mi nezdá vôbec v poriadku. Spoločnosť je nadstavená na povrchnosť, rieši sa, kto ako vyzerá, čo má na sebe. Pritom ľuďom uniká skutočná podstata vecí“, hovorí Tomy.

Tomy Kotty - NE! (prod. JL beats) OFFICIAL VIDEO

 

MPP

Sme MPP co znamena MAROCK,PATER,P.A.T. Posobime uz dlhie a venujeme sa trapu, proste novej skole. Sme zo Šale. Pripravujeme album ILLEGAL BUSINESS, ktorý vyjde čoskoro a môžete sa tešiť na samé bomby :-D

MPP-Nocna Mora (prod.P.A.T) STREET VIDEO

 

MatteMatte

Čau, vypočujte toto inštrumentálne EP. Myslím, že niečo neohrané

MatteMatte - A Day EP · 2016

 


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.