Slovenský rap - Pozri, toto nám pristalo v inboxe #5

Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #5


Slovenský rap – skladby od rapových interpretov

#slovenskyrap

Rap je nákazlivá vášeň aj preto, že umožňuje vyjadriť názor a ukázať talent. Mnohí mu zostanú verní na celý život a stále makajú na slovných hráčkách, ktoré pretavujú do textov a skladieb. Nové aj zabehnuté projekty s pravidelnosťou publikujeme a v tomto článku nájdete materiál, ktorý nám pristál v inboxe v čase od konca februára do začiatku marca 2016. Ak sa vám páči niektorý interpret, hlasuj za neho v ankete.

Nazrime teda do inboxu emailu a facebook stránky ArtAttack.sk. Posielate nám svoje rapové novinky na uverejnenie a radi vám touto formou článku pomôžeme spropagovať vašu tvorbu 🙂

Videá a príspevky sú časovo zoradené tak ako prichádzali. Uverejnili sme všetky žiadosti, ktoré došli v danom období na náš email.

Ak si produkujúca kapela alebo interpret, pošli link na svoj projekt a niečo o sebe napíš. Napríklad ako dlho tvoríš, odkiaľ pochádzaš a podobne. Pamätaj, že reprezentuješ sám seba a #slovenskyrap.

Páči sa ti Slovenský hip hop?

Potom určite oceníš aj tieto články:
Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe
Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #2
Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #3
Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #4

fb_slovensky_rap5-1

Hlasuj v ankete!
Môžeš hlasovať až za 3 interpretov

[poll id=“6″]

 

Libi

Libor Malek vystupujúci pod pseudonymom „LIBI“ pochádza zo Senice a rapom žije od detstva, ale až posledné 2 roky som sa do toho pustil naplno ako interpret . Po dvojročnom pilovaní techniky, nahrávania singlov, sa rozhodol vytvoriť plnohodnotný album, ktorý nesie názov „KLASiCK“. Album obsahuje 12 plnohodnotných trackov. O hudbu sa postarali a spolupracovali na nej beatmakeri a DJ’s z UK, SVK a CZ. Mix a master zastrešilo Dobrosláv Studio a ako hostia sa predstavia ľudia z LIBI-ho najbližšieho okolia, ich mená nájdeš na doleuvedenom trackliste. Ako samotný názov naznačuje, bude jednať o pravý nefalšovaný boom-bap rap. Prvý uverejnený singel z albumu s názvom "Hip Hop! " sa dočkal aj vizuálnej podoby. Sleduj nižšie! (VIDEO HIP HOP!) "Tento album venujem kultúre Hip Hop a hudbe zvanej Rap, ktorá má veľký podiel na tom kým som sa stal a kým som." TRACKLIST 01. Klasick 02. Každý deň 03. Názor (feat.Haťo) 04. Hip Hop! 05. Sen (feat.Radka Liberty) 06. Hlavu hore 07. Piatok (feat.Herekk, Klaun) 08. Made in the 90‘s (feat.Snakero Forza, Hely) 09. L-I-B-I 10. Pravda (feat.Herekk, Klaun) 11. Politik 12. Hejterovi (feat.Zona, Malér, Matúš Klena)

LIBI - KLASicK (CELÝ ALBUM)

 

BonaParte

BonaParte - Intro BonaParte prod. Smart (scratch - DJ MikroMan, DJ Shutcoo)

 

Bukec

Som zo spisskej novej vsi ale uz tri roky zijem v bratislava niesom ziadny novacik repujem od 15 tich mam za sebou spoluprace s mikromanom giznisom n2h comez mugis atd... a venujem sa cisto len mcingu... to by bolo asi vse o mne :-)

Bukec - Pilot /prod.:Jurgiano/

 

JURAJ KLASIK

ALBUM VYCHÁDZA 1. APRILA 2016 !!!!

JURAJ KLASIK - PAMÄTAJ FT.ALEX (Prod. ACEMAN) #VSB2016

 

KABE

Od: Marcel Predmet: Anketa raperis Telo správy: Čaute, dávam do pozornosti našu skupinu KABE aka Karloveská Banda, začiatky okolo roku 2000, rúbeme za Karlovú Ves a tu sú nejaké naše domáce clipošky :)

KABE - Kulturap /prod. MASTROJANY (OFFICIAL VIDEO)

KABE feat. GAŠTAN - Hudba ulíc /prod. MASTROJANY (OFFICIAL VIDEO)

KABE - Materiál /prod. E2TB (OFFICIAL VIDEO)

čauteee

 

Správny Ťah

Pekný deň prajem! :-) Posielam Vám náš čerstvý VIDEOSINGEL s názvom "Suburbia", kde sme sa chceli trochu odkloniť od štandardu a ukázať niečo nové. Do akej miery sa nám to podarilo je už na samotných poslucháčov. Budeme každopádne radi, ak by sa u Vás našiel priestor na podporu(zdieľanie).

SPRAVNYTAH - Suburbia |OFFICIAL VIDEO|

Ďakujem pekne za Váš čas a za odpoveď. S pozdravom Peter Benežer Benč

 

Kubec, Stary Pakistanec a Cedro

Od: Stary Pakistanec Predmet: #slovenskyrap Telo správy: Zdravím, KUBEC, STARY PAKISTANEC a CEDRO sú MC's z Bardejova a nedávno sa rozhodli spraviť spoločný song aj klip. Predtým títo chalani tvorili súčasť rôznych iných formácii a projektov ako R.A.prezent, DePreZa alebo Bremeno doby. Song Netreba mi veľa bol nahrávaný v štúdiu Delírium, ktoré je ich domovské štúdio. S nápadom spraviť tento song prišiel Kubec a Stary Pakistanec a neskôr sa k ním pridal aj Cedro. O beat sa postaral Sancho aka Seth z formácie Zlý Funk. O mix a master sa postaralo Dobroslav štúdio. O réžiu sa postaral Stary Pakistanec a za kamerou bol taktiež Stary Pakistanec Popo, Maroš Boža a Daniela Kačmárová. Do konca leta môžme očakávať sólo album Lóža 33 od Starého Pakistanca a Intergalaktický pes od Kubeca.

Kubec ft. Stary Pakistanec a Cedro - Netreba mi veľa (OFFICIAL)

 

Dario

Zdravím, dávam do povedomia čerstvú novinku zo Zlatých Moraviec. Raper DARIO reaguje na súčasnú politickú situáciu na Slovensku a vyjadruje postoj k štátnym funkcionárom... Videoklip Nepriateľ Štátu je kontroverzným, ale realistickým zobrazením toho, čo rádoví ľudia na Slovensku znamenajú pre politickú vrchnosť. Rap: DARIO Video: Radoslav Moska Hudba: The Game & Skrillex - "El Chapo" CD: Partizan Mixtape I (vychádza 1.4.2016 prostredníctvom voľného internetového stiahnutia). Grafika: Andrej Rakovský Štúdio: Kebar Petržalka Ďakujem IG :https://www.instagram.com/dariokalex/ FB : https://www.facebook.com/dariokalex/

DARIO - Nepriateľ Štátu

 


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.