Slovenský rap - Pozri, toto nám pristalo v inboxe #3

Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #3


Slovenský hip hop – skladby od domácich raperov

#slovenskyrap

Vaše rapové videá a nahrávky, ktoré si nájdu cestu do inboxu nášho emailu a Facebook stránky ArtAttack.sk radi zverejňujeme v seriáli s označením #slovenskyrap. Aj keď sme to neplánovali, pomaly sa z toho vďaka vám stáva zabehnutá tradícia. Ďakujeme!

Spolu dokážeme formou tohoto článku spropagovať vašu tvorbu 🙂

Nasledujúce skladby sa nazbierali v priebehu februára 2016. Ak sa vám páči niektorý interpret, hlasuj za neho v ankete alebo pridaj komentár na konci článku.

Videá a príspevky sú časovo zoradené tak ako prichádzali. Uverejnili sme všetky žiadosti, ktoré došli v danom období na náš email/facebook.

Teda, ak si produkujúca kapela alebo interpret, pošli link na svoj projekt a niečo o sebe napíš. Napríklad ako dlho tvoríš, odkiaľ pochádzaš a podobne. Pamätaj, že reprezentuješ sám seba a #slovenskyrap.

Páči sa ti Slovenský hip hop?

Potom určite oceníš aj tieto články: Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe alebo Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #2

 

Hlasuj v ankete!
Môžeš hlasovať až za 3 interpretov

[poll id=“3″]

 

DENO YEBO

Serus. Pridávam ďaľšiu skladbu tentokrát moju sólovú. Celkovo som si ju ošéfoval sám od produkcie cez nahrávanie až po master. Technické veci okolo skladby som robil prvý krát takže je to také polohluché ale myslím že nápad je tam dobrý. Človek ktorý nie je na mojej vlnovej frekvencií asi ťažko pochopí túto 100% na piču (heterosexuálnu) skladbu

DENO YEBO - Zverinec (2016)

 

WagoN

Od: Martin M. Predmet: Prosba o spropagovanie videa Telo správy: Ahojte, našiel som tu zbierku nejakych videi zverejnenych z Vášho inboxu, tak skusim aj ja a posielam najnovšie zverejnenu moju solovku - Teraz.tu

WagoN - Teraz.tu /VIDEO/

Za zdielanie budem velmi vdačný, prajem vela uspechou. s pozdravom WagoN

 

Vulgár-ShotGun

Od: Marek Predmet: Zdravím Telo správy: Zdravím vás mám tu uplne čerstvú novinku s Mixtapu je to produkovane a je to new school vypočujte ak sa zapáči tak by ste mohli podporit a dat zdielat odpíšte dakujem pekne :-)

Vulgár-ShotGun (prod.BLVCKZ BEATZ)

 

ZinBox oNe a Gipsy Janik

Od: Tomáš Predmet: Telo správy: Zdravím chcel by som sa opýtať ohľadom mojej tvorby , či by sa nemohla dostať do súťaže? Tu si nás môžete vypočuť.

ZinBox oNe a Gipsy Janik AHOJ (REMIX)

 

Juraj Klasik

SKUSTE POZRET MOJU NOVINKU

Juraj Klasik - Stále viac ft. Alex (prod. Aceman)

 

MPT

Zdravim vsimol som si ze ste postovali neakych interpretov chcel by som aj ja ukazat nasu tvorbu ak teda nebudee problem .. peace

MPT - mpt (Prod.DualitBeatz)

Beat: Robul DualitbeatZ Rap: Mindar a Patrez

 

Illegal Truth

Od: Sloop Tha Loop Predmet: Illegal Truth Telo správy: Zdravím Artattack. Chcel by som Vám predstaviť našu skupinu - Illegal Truth (Sloop Tha Loop - produkcie, MK - rap). S kolegom MK to ťaháme už pár rokov, posielam dve najnovšie veci (máme ešte Ľudom EP z 2014). Vypichol by som lyriku od MK, a beaty, ktoré väčšina ľudí robí z mp3 a youtubu, ja stále robím komplet z vinylov. Ak by Vás naše veci zaujali, budeme radi ak ich zverejníte.

Sloop Tha Loop - Illegal Truth

Ďakujem. S pozdravom, Andrej (Sloop Tha Loop)

 

CHiLL - Ko100lnik a Abstinent

Od: Dušan P. Predmet: spropagovanie slovenského rapu Telo správy: Dobrý deň ArtAttack V mene skupiny CHiLL Bardejov ktorej som členom Vám posielam link na prvý trek ktorý sme vydali.Na treku sú dvaja MCs Ko100lnik a Abstinent .O beat sa postaral Ko100lnik a o nahrávanie skupina Zlý Funk . Dúfam že náš príspevok uverejníte.

Detský rap Kostolnik ft Abstinent DEMO

#kludnesináshateuj #detskyrap

 


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.