Slovenský rap - Pozri, toto nám pristalo v inboxe #7

Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #7


Slovenský rap – skladby od rapových interpretov

#slovenskyrap

Rap je nákazlivá vášeň aj preto, že umožňuje vyjadriť názor a ukázať talent. Mnohí mu zostanú verní na celý život a stále makajú na slovných hráčkách, ktoré pretavujú do textov a skladieb. Nové aj zabehnuté projekty s pravidelnosťou publikujeme a v tomto článku nájdete materiál, ktorý nám pristál v inboxe v čase od konca mája do polovice júna 2016. Ak sa vám páči niektorý interpret, hlasujte za neho v ankete.

Nazrime teda do inboxu emailu a facebook stránky ArtAttack.sk. Posielate nám svoje rapové novinky na uverejnenie a radi vám touto formou článku pomôžeme spropagovať vašu tvorbu 🙂

Videá a príspevky sú časovo zoradené tak ako prichádzali. Uverejnili sme všetky žiadosti, ktoré došli v danom období na náš email.

Ak si produkujúca kapela alebo interpret, pošli link na svoj projekt a niečo o sebe napíš. Napríklad ako dlho tvoríš, odkiaľ pochádzaš a podobne. Pamätaj, že reprezentuješ sám seba a #slovenskyrap.

Páči sa ti Slovenský hip hop?

Potom určite oceníš aj tieto články:
Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe
Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #2
Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #3
Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #4
Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #5
Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #6

fb_slovensky_rap7

Hlasuj v ankete!
Môžeš hlasovať až za 3 interpretov

[poll id=“8″]

 

Fisk

Me jméno je Fisk jsem Ostravský raper, začal jsem s rapu věnovat v roce 2010. Od roku 2012 jsem měl delší odmlku, ale v roce 2015 jsem se začali věci věnovat naplno, během roku vznikly 3 video klipy, koncerty,a několik audio singlu, začátkem roku 2016 sem začal pracovat na sólo albumu s názvem ZMIJE, na albumu se podílí po produkční stránce s vecini brněnský producent TAIFUN ale můžete tě na produkci slyšet aji SPECIAL BEATZ nebo CZECH STRINGS, hosty na albumu zatím skym spoluprácuji je BACIL,Kanadský raper OTTO FEROCITY, MC EISI s Karviné , a zbytek pozrazovat nebudu. V roce 2010 společně s my mi začátky rapu také vznikl projekt /label /značka /uskupení KINGSOUNDS RECORDS Jehož jsem zakladatele. V současné době se o fungování labelu stará můj manažer Denis Horváth se kterým sme společně udělali steto značky i značku módního oblečení. Naším cílem je hlavně bavit, lidi,mít svůj styl, spolupracovat, se zvucnymi jmény, dodávat módní oblečení a udržovat profesionální přístup. O kompletní video a střihy se postaral talentovaný kameraman (M- rouse media). Hudbu vytvořil Speciál Beatz a czech strings,celé natáčení bylo velmi náročné a vyčerpávající,ale je to dobrá zkušenost, za kterou jsem vděčný..tímto Bych chtěl poděkovat všem zúčastněným.

FISK ft. BACIL/ ZMIJE / prod. CZECH STRINGS & SPECIAL BEATZ |OFFICIAL VIDEO|

 

Správny Ťah

Posielam náš nový VIDEOSINGEL, ktorým sme sa snažili odlíšiť od ostatných interpretov, no hlavne sme chceli priniesť niečo nové a kvalitné. Do akej miery sa nám to podarilo už nechám na Vás :-)

SPRAVNYTAH - Reboot |OFFICIAL VIDEO|

 

Dersonton & Rambo

Dersonton a Rambo je mladá hip-hopová formácia z mesta Martin. J.AR. ponúka 13 stôp čistého boom-bapu a textov s vyváženou harmóniou výpovednej hodnoty, klasickej rapovej tvrdosti ale aj humoru a irónie. Táto dvojica spája element čistého tradičného hiphopu v podaní Dersontona a jeho texty oblieka do namieru šitých beatov Rambo. Po približne roku dobre fungujúcej spolupráce vznikol koncom leta 2015 nápad na realizáciu väčšieho projektu. Je leto 2016 a na CD vychádza album J.AR.

Dersonton & Rambo - Láska feat. Bora

https://www.facebook.com/Dersonton.Rambo/?fref=ts

 

Tali

V poradí druhý singel z EP POČUJEME ČO CHCEME nesie názov IMPÉRIUM. O produkciu sa postaral Sonny Haze. Videoklip natočil Alexander Hudák, o postprodukciu a strih sa postaral Jozef Ščepanský. Song sa nahrával v štúdiu 3.33 a mastering ošéfoval Tommy Dee. Chcem sa poďakovať každému, kto sa podieľal na vzniku skladby.

TALI "IMPÉRIUM" (PROD. SONNY HAZE)

 

Luigis

Volám sa Julius Pista pochádzam s Popradu, mam 22rokov a venujem sa rapu od svojho detstva. prve single som začal nahravať v študiach od svojich 16 rokov a budem nahrávať až kým neskapem .... :-D plánujem zbúchať album z ktoreho som dal prvý videoklip ako úvod a budú aj dalšie novinky ktoré neviem presne kedy víndu ale viem že budu :-D

LUIGIS-STORY [OFFICIAL VIDEO 2016] Prod.Lucifer

 

Ferči

 

Ferči SA PJBTE ( Prod. DOPE BEAT )

 

Boriz Odporný

Zdravím redakciu! Ak zdieľate nováčikov tak mám tu jednu čerstvú vec. Som 17 ročný chlapec z Brezna, bol by som rád keby ste po vypočutí zdieľali vec, ak sa Vám bude páčiť.

Boriz Odporný - Ráno je nepriateľ (2016)

vopred ďakujem chlapci

 

Morisdown

No niečo o mne: Som z Vrútok,odmalička som tu vyrastal,k hudbe som sa dostal v podstate niečo okolo 3 rokov dozadu,pokial sa berie do úvahy môj prvý napísaný text :) ktorý bol dosť zlý..ale tak začal som to brať vážne asi tak 1 rok dozadu,možno aj menej.. od kedy začali vznikať skladby na pripravované CD ktoré chcem vydať,pracujem na ňom sú napísané veci,ktoré budú postupne spracované,nahrané,zmastrované v štúdiu Zlý Pes Rekord...odkial pochádza aj skladba Uprostred špiny na ktorú bol spravený aj tento prvý klip.

MORISDOWN - UPROSTRED ŠPINY ( Official Music Video )

 

ZinBox oNe

Zdravím. Vypočujte si túto moju najnovšiu skladbu :-)

ZinBox oNe - NENAVIST

 

Dištanc

Zdravím volám sa Patrik , moje pseudonymum je Fančo a som v skupine , ktorá si hovorí Dištanc. Dištanc má dvoch členov, a teda mňa (Fančo) a môjho parťáka (Matthew).Pochádzame ZO Záhoria a máme 23 rokov obaja. Tvoríme cca od roku 2010 , spravili sme pár trackov a robíme ďalej .. Medzi tým som v roku 2014 spravil solo EP ŽOLIK ktorý mal sedem trackov. čo sa skupiny týka naša posledná vec ktorú by som bol aj rád keby ste zverejnili sú Nervy, no a nedavno sme spravili spolupracu so Stilom ZuZanou Winklerovou a DJ HALLABEATom.

Dištanc - NERVY (prod.Delay)

DJ Hallabeat - L.B.O.Y. Feat Stilo, Dištanc, Zuzana Winklerová

dakujem

 

Retyz

Volám sa Retyz, rapujem približne od 13tich, čo sú také 3 roky aj s cestou a ták, som mladý rappa, čo sa snaží robiť hudbu kvalitne, lebo ju milujem. Nedávno mi vyšiel nový track, tak ak by sa lúbilo a chceli by ste ma podporiť, bol by som rád keby to pozdielate.

Retyz - Opona (OFFICIAL VIZUAL)

Diky moc, cením podporu mladých ! ;)

 


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.