Hafner a Beyuz Zájazd

Hafner a Beyuz zasahujú, precíť leto vo videu ZÁJAZD


ZÁJAZD je veselá letná hymna

Po prísnom streetovom videu Keď Idem Ja prichádza dvojica Tomáš Hafner a jeho producent Beyuz s ďalšou žhavou video novinkou. Veselá letná hymna Zájazd sa dočkala svojej vizuálnej podoby vďaka režisérskej kapacite Branislava Vinczeho a jeho kreatívneho kolektívu. O kameru sa postaral šikovný Juraj Zmatek a bláznivú postprodukciu má na svedomí kúzelník Ing.Výrostko, ktorí spoločne vyčarovali pre Hafa a Beyuza naozaj luxusný vizuálny kúsok.

Video natočil Braňo Vincze

Natáčanie prebiehalo na zelenom plátne v kreatívnom ateliéri Pop Studio v Bratislave. Skladba Zájazd je jednou z najveselších pesničiek z albumu Opice a Ananásy, ktorý dvojica vydala začiatkom mája tohto roku. „Album je veselý od začiatku až do konca, no Zájazd je podľa nás ideálnou hymnou na toto leto“ vravia Hafner a Beyuz.

Hafner a Beyuz ti na koncertoch odje*ú dekel!

Hudobná dvojica je práve na svojom letnom turné, s najbližšou zastávkou Žilina – Stanica 17.6. Okrem indoorov ich čaká aj pestrá letná festivalová sezóna na Žákovic Open, Kongen Fest, Grape Festival a Uprising Festival, kde sa ich fanúšikovia môžu tešiť na chlapcov v životnej forme ako aj na ich koncertný support v podaní rapera Tona S. a Zetuzety. „Naša nová show odje*áva dekle“ vravia Haf a Beyuz.

Ešte nemáš CD Opice a Ananásy?

Zabezpeč si svoje CD Opice a Ananásy online, prípadne si vychytaj aj celú diskografiu dvojice Hafner a Beyuz v exkluzívnom 4CD packu.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.