Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #15

Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #15


Slovenský rap – skladby od rapových interpretov

#slovenskyrap

Rap je nákazlivá vášeň aj preto, že umožňuje vyjadriť názor a ukázať talent. Mnohí mu zostanú verní na celý život a stále makajú na slovných hračkách, ktoré pretavujú do textov a skladieb. Nové aj zabehnuté projekty s pravidelnosťou publikujeme a v tomto článku nájdete materiál, ktorý nám pristál v inboxe v čase od začiatku decembra do konca decembra 2016. Ak sa vám páči niektorý interpret, hlasujte za neho v ankete.

Nazrime teda do inboxu emailu a facebook stránky ArtAttack.sk. Posielate nám svoje rapové novinky na uverejnenie a radi vám touto formou článku pomôžeme spropagovať vašu tvorbu 🙂

Videá a príspevky sú časovo zoradené tak ako prichádzali. Uverejnili sme všetky žiadosti, ktoré došli v danom období na náš email.

Ak si produkujúca kapela alebo interpret, pošli link na svoj projekt a niečo o sebe napíš. Napríklad ako dlho tvoríš, odkiaľ pochádzaš a podobne. Pamätaj, že reprezentuješ sám seba a #slovenskyrap.

Podpor ArtAttack.sk kúpou trička z našej produkcie. Diky.

Páči sa ti Slovenský hip hop?

Potom určite oceníš aj staršie články #slovenskyrap:
#1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10 #11 #12 #13 #14

Upozornenie

Troch interpretov, ktorých skladby budú mať do 1.1.2017 (nedeľa) najviac hlasov, budeme zdieľať na našej Facebook stránke ako sólo skladbu.

Hlasuj v ankete!
Môžeš hlasovať až za 3 interpretov

[poll id=“16″]

 

Distrikt

Seruz sme skupina Distrikt, dvaja chaloši z predmestia Bratislavy z rovnakého sídliska. Individuálne tvoríme už dlhšiu dobu, spolu ako Distrikt fungujeme približne 2 roky. Ideme si svoje tempo, netlačíme na pílu a robíme to tak jak to šmakuje nám a jak to práve cítime. Najnovšia vec z našej tvorby približuje naše nočné "neresti" a celkovo dianie v našom hlavnom meste, tak to vypočuj a prípadne vyjadri názor, dík :)

DISTRIKT // POLNOC 2016

 

R&W

Nazdar,Nazdar,chcel by som Vám ukázať dva nové vyzuáli a skladby z Banskej Štiavnice.Stále na sebe makáme,vieme že ešte máme čo skilliť.Dakujeme za uverejnenie...wuashica

R&W-RAP FANATIX /prod.CreativeBeatz/

WUASHICA ft.YUPITER-ČASTO /OFFICIAL STREET VIDEO/

 

Matúš Candrak

V zahraničí robí odosť viac ľudí drum covery rôznych songov, na Slovensku je toho málo ale aj tu sa nájdu ľudia čo to robia a baví ich to. Ak by sa vám to hodilo bol by som štastný keby to hodíte na stránku. Posielam drum cover z CZ sceny - Paulie Garand.

Paulie Garand - Play (prod. Fiedlerski) [Drum Cover by Matus Candrak]

 

OUA

Čaute. OUA ktorého si môžeš pamätať ešte z čias Čiernej éry tento krát s LIFESTYLOVYM NEWSCHOOLOM a jednoduchým klipom s nazvom VIDIM TO. Ľudia si všímajú všetko, aj keď niekedy vyzerajú že nie. Prajem všetko dobre. FREE mp3 si môžeš stiahnuť na uložto linku : https://uloz.to/!cA5VvrDZwh8h/oua-vidim-to-prod-creativebeatz-mp3 Rap/Vocal/Text: OUA Beat: CREATIVEBEATZ Mix/Master: Tommy Dee Kamera/strih: Wilan Hnat

OUA - Vidím to (prod.CreativeBeatz)

 

Alfa

som tak pol na pol zo zapadneho a vychodneho slovenka , rapu sa venujem uz dlhsi cas par rokov tomu bude no az teraz mi vysla prva officialna skladba :)) mam jasny ciel za ktorym si idem je to len zaciatok niecoho velkeho :)) Alfa - NEBUDEME prod.HomieBeats |OFFICIAL VIDEO|

Alfa - NEBUDEME prod.HomieBeats |OFFICIAL VIDEO|

 

Rov.Back

Prezentujem sa pod pseudonymom Rov.Back,mám 24 rokov. Mojím rodným mestom je Stará Ľubovňa no momentálne žijem v Poprade. Písať texty som začal viac ako 8 rokov dozadu no prvé veci som dal medzi ľudí až teraz keďže som nechcel tlačiť na pílu ako väčšina mladých. Verím že dnes to už má nejakú úroveň ktorú chcem ďalej zvyšovať. Zatiaľ nefunguje žiadna fanpage,no ak by niekoho zaujala moja tvorba stačí odoberať youtube kanál (Rov.Back),časom budú určite fungovať aj sosiálne siete. Dík Artattacku a ľuďom čo podporujú slovenskú hudbu!

Rov.Back - Veta

Rov.Back - Bez chýb

 

Synonymum

Druhý videoklip na song "Nebudem sa pýtať" z EP.? Celé "EP vol. 2" je dostupné na➡️ https://goo.gl/WZun5m⬅️ alebo tiež➡️https://snnmm.bandcamp.com/album/ep-vol-2

Synonymum - Nebudem sa pýtať (prod. Pospo)

 

Szoty

Zdravím, volám sa Szoty a tvorím tak rok , bol by som rád ak by ste uverejnili moju tvorbu ? Nová skladba s názvom Spoveď. Nahravane v Evolution Studio and Production ... Video by Martin Péchy Rap/Text : Szoty Som z Košíc konkrétne zo sídliska ťahanovce ? . hudbe sa venujem preto lebo najlepšie vyjadrím pocity v textoch ? ! Nepoznám nič lepšie ako hudbu !

Szoty - Spoveď |OFFICIAL VIDEO|

 

Hypo Kyrie

Pod nezvyčajným pseudonymom "Hypo Kyrie" sa skrýva tvorba, ktorú v nenápadnom balení ponúka tento MC svojim poslucháčom od roku 2010, kedy vypustil do sveta prvé demo. Hypo je dôkazom toho, že vášeň menom rap nie je len podenková módna vlna, ani ligotavá show s trblietavými svetielkami, či jarmočná atrakcia pre unudené dušičky z diskoték. Že rap nie je poštár, čo nosí denne tučné honoráre, ani žiadne zlaté teľa. Túto cestu sprevádzanú pomalým beatom a zmesou lyriky vníma predovšetkým ako postoj, životný štýl a stav duše. Dobrovoľne a za každého počasia. Práve studený dážď, horúca káva a pocit z jesene je hlavnou témou skladby "Pjeseň", ktorá vznikla v Hypovom štúdiu UrbanCat.

Hypo Kyrie - Pjeseň

 

MC Šovc

Dobrý deň, posiélam vám jednú z mojích ďalších nových vecí :)

MC Šovc-Dnešné Decká

 


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.