Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #12

Slovenský rap – Pozri, toto nám pristalo v inboxe #13


Slovenský rap – skladby od rapových interpretov

#slovenskyrap

Rap je nákazlivá vášeň aj preto, že umožňuje vyjadriť názor a ukázať talent. Mnohí mu zostanú verní na celý život a stále makajú na slovných hračkách, ktoré pretavujú do textov a skladieb. Nové aj zabehnuté projekty s pravidelnosťou publikujeme a v tomto článku nájdete materiál, ktorý nám pristál v inboxe v čase od konca októbra do začiatku novembra 2016. Ak sa vám páči niektorý interpret, hlasujte za neho v ankete.

Nazrime teda do inboxu emailu a facebook stránky ArtAttack.sk. Posielate nám svoje rapové novinky na uverejnenie a radi vám touto formou článku pomôžeme spropagovať vašu tvorbu 🙂

Videá a príspevky sú časovo zoradené tak ako prichádzali. Uverejnili sme všetky žiadosti, ktoré došli v danom období na náš email.

Ak si produkujúca kapela alebo interpret, pošli link na svoj projekt a niečo o sebe napíš. Napríklad ako dlho tvoríš, odkiaľ pochádzaš a podobne. Pamätaj, že reprezentuješ sám seba a #slovenskyrap.

Podpor ArtAttack.sk kúpou trička z našej produkcie. Diky.

Páči sa ti Slovenský hip hop?

Potom určite oceníš aj staršie články #slovenskyrap:
#1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10 #11 #12

Upozornenie

Troch interpretov, ktorých skladby budú mať do 13.11.2016 (nedeľa) najviac hlasov, budeme zdieľať na našej Facebook stránke ako sólo skladbu.

Hlasuj v ankete!
Môžeš hlasovať až za 3 interpretov

[poll id=“14″]

 

Katraa

K A T R A A - SVAC prod. SWIM

 

Morisdown

Zdravím dal by sa podporiť nový klip ? Uploadol som nejaké skladby na bandcamp a ak by niekto podporil, tak by to putovalo na dokončenie albumu https://morisdown.bandcamp.com/

MORISDOWN - CHLADNÝ SVET ( OFFICIAL VIDEO )

 

ZinBox

Ahoj. Tu je ďalšia nová skladba ..vypočuj si to :-)

ZinBox oNe pripíjam na víťazstvo (prod. ZinBox oNe) 2016

 

Haťo

Haťo je MC a DJ pochádzajúci z Banskej Bystrice. Svoju kariéru odštartoval v banskobystrickom štúdiu Wanted v roku 2007 demom „Sme sa nedohodli“. Rok 2010 bol pre tohto interpreta dôležitý, pretože spolu s parťákom Errorom vypúšťaju demomixtape „Alkoteror“, obsahujúci 13 zvukových stôp. Zverejnenie tohto projektu je odštartovaním ich koncertnej šnúry po strednom Slovensku. Popritom sa venuje tvorbe druhého sólo dema „Pažravec“. Rok 2014 má pre Haťa obrovský význam, pretože mu vtedy vyšiel von prvý oficiálny album „Čo na srdci, to na jazyku“ pod krídlami vydavateľstva Tvoja Matka Rekorc. Nachádza sa na ňom 17 zvukových stôp plných spoluprác, vrátane niekoľkých zahraničných interprétov. Od roku 2014 až po súčastnosť, vystupuje ako predkapela množstvu slovenským a českým menám, s ktorými aj aktuálne spolupracuje na nových projektoch. Medzi daľšie jeho úspechy možno považovať aj vystúpenia pred zahraničnými rapermi ako: Afu-Ra (NY- USA), DOPE D.O.D (HOL), či M-tri & DJ Leecy T (NY- USA). Momentálne Hato pracuje na novom albume, ktorého plánované vydanie je niekedy v roku 2017.

Haťo - Bang! Bang! (OFFICIAL VIDEO)

 

Enkláva

Track z albumu- Odtrhnutí z reťaze

Enkláva - Reťaze (s nama Tomáš Jedno, prod. Oxygen)

Enkláva - Hnutí odporu ( s nama KO MC, EROBEO, prod. Lkama)

 

Lewel

Zdravim chcel by som sa predstavit moje meno Vladimír/LEWEL pochadzam z mesta Martin hudbe sa venujem približne 10 rokov .v roku 2008 som zakladal kapelu pod nazvom UZAVRETA WEC s členom SOLAROM za ten čas sme dali von 2 disky demo cesta v štýle 2008 a EP Bez pravidiel 2010 po istom čase som šiel sólovu trať a v 2013 som dal voj Lewel Projekt Normal kde sa vystriedalo viac hosti z Mojho mesta a spravil som 2 Klipy. Od toho roku sa spojil s kolegom Andrej/BOTANIKOM a spravili sme v roku 2015 spoločný počin Lewel Projekt2 Botnik Odohrali niekolko koncertov dali von klip a makame dalej ...Projektujeme aj zo živou kapelov DeLaBanda tiež z nášho mesta ...predstavujeme vam noví singel LEWEL & BOTANIK - Naivne ďaleko /Prod. FREEMIND/ o lyrics sa postaral FRAMEINFRAME movie a o zvuk naša stajna študio ZLYPESREKORD...Dakujem...

LEWEL & BOTANIK - Naivne ďaleko /Prod. FREEMIND/ VIDEO LYRICS /

 

Iseto Odd

Zdravim, som z Levic volam sa ISETO ODD texty pisem a nahravam cca od roku 2014.v septembri 2016 som doma nahral Double-W mixtape Ktory je volne na stiahnutie tu : https://uloz.to/!HLis3PGkh/iseto-odd-double-w-mixtape-full-2016-rar Snazim sa aby moja tvorba bola vsestranna a nezaskatulkovana Za pripadny support dik Tu je aj mensia ukazka z yt:

ISETO ODD-WHEN THUGS CRY (MIXTAPE W)

 

Mastrojany

Ahojte, posielam jednu z najtvrdších veci, čo som za posledné roky zo seba vyplul, striktne, stručne, na rovinu, o tom je môj rap. Písať som začal v roku 2000, tak isto aj tvorbu beatov. Patrím do skupiny KABE. Všetko dobre Vám prajem.

MASTROJANY • PIKO |OFFICIAL VIDEO|

 

Nisk Team

Zdravíme všetkých ! Sme dost prijebaný na to aby sme sa taktiež nepripojili a neskúsili anketu... Sme NISK TEAM a posobíme v Prahe...Ako dlho sa venujeme hudbe sa nedá povedat... Čo robíme za hudbu? Budeme velmi radi ak si to pozriete a zhodnotíte sami... Inak sme Rodáci s Popradu...Pozdravujeme NOVÝ JUH III odkaz na posledne vydanú vec:

NISK TEAM - / ONA / prod. / STATIXBEATZ / ( OFFVD ) 2016

 

Mukel

Zdar Volaju ma MuKel a snazim sa tvorit vlasne texty a chodit na rozne akcie tento text som stvoril ja ale ked ze neviem spievat refren mi odspieval bral MaCeK a odvtedy to rapujeme spolu nemam studio ale aspon domaca nahravka Diiik

Mukel F.T. East Life (macek,bengawer) -Ja už viem (mea eah)

 


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.