Hravý senior Vec odhalil album Stereo farbo slepo


Vec nový album CD Stereo farbo slepo

Po kvalitných sólo nosičoch Dobré ránoFunkčný Veterán a Funkčných remixoch pre nás Branči Kováč pripravuje ďalšiu klasiku. Niekomu možno vadí jeho nos, vek, prízvuk, či kamaráti. Faktom však ostáva, že jeho albumy sú vždy očakávané a textovo poučné. Pôvodne proklamovaný názov albumu Hravý senior sa časom zmenil na Stereo farbo slepo, avšak „w w w w wrap“ bude typický.

Hitovosť predurčil už titulný singel. Ten by mal nasledovať a otvorene sa hovorí o videoklipe ku skladbe Placebo. Bohatý tracklist sa zastavil na poradovom čísle 18ks (NICE!). Nemenej dôležitým aspektom veci bude výtvarná stránka diela, o ktorú sa postaral „Veľkej Táta – Veľkého Šéfa“.Na domovskej stránke biggboss.cz to predikoval Vladimír 518.

„Vec je legenda CZ-SK rapu a já mam tu čest oznámit, že jsme konečně společně natočili track a aby toho nebylo málo, udělal jsem mu na jeho nový CD/LP obal. Název desky je Stereo farbo slepo a na sazbu a typografii jsem si k sobě přizval svýho dlouholetýho souputníka Belavenira, s kterým jsme mimojiné společně pracovali například na vizuálním stylu desek PSH – Repertoár, East Side Unia vol.3, nebo knize Kmeny.“

Foto: Patrik Gubiš

Video Vec – Placebo + Juraj Benetin

Pozri SK a CZ Hip Hop CD´s v ArtAttack Shope.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.