Graffiti writer Keys a jeho výber archívnych fotiek

Graffiti writer Keys a jeho výber archívnych fotiek


Ahoj. Volám sa Keys a som z Bratislavy. K maľovaniu graffiti som sa dostal v rokoch 1995-96 a skončil som s tým zhruba v roku 2009.

Z archívu som vyhrabal zopár spomienkových fotiek mojich diel, ktoré som namaľoval v rozmedzí rokov 2001-2009. Vybral som vecičky, ktoré sa mi s odstupom času najviac páčili a dúfam že sa budú páčiť aj vám 🙂


V čase vzniku týchto pieces, som väčšinou mal po domaľovaní pocit, že môj piece nie je úplne dokonalý, že mu niečo chýba. Dnes mám pekné spomienky na tieto akcie a hlavne už v nich nevidím chyby. Na tie som medzičasom zabudol. Musím povedať, že sa mi moje diela s odstupom času páčia 😀

V tomto období som mal na ArtAttacku aj osobnú podstránku, kde som uverejňoval grafity maľby. Stránka časom zapadla „prachom“ a okolo roku 2013 bola pri upratovaní serveru „vymazaná“.


Pozri aj staršie články s Keysom: Ako vzniká graffiti sketch Keys (2002), Mini graffiti jam pri Mladej garde v Bratislave (2003), Ako vzniká graffiti maľba Keys (2015).

V roku 2015 som sa „vrátil“ k ArtAttacku a od vtedy publikujem články a fotky. Ak mi chcete niečo napísať, môžete tak urobiť cez kontaktný formulár.

Fotky Keys Graffiti

ArtAttack.sk = viac ako 41.500 fotiek a 1.800 článkov

Len pre zaujímavosť: v dnešnej dobe (sepmebter 2016) sa na ArtAttack.sk nachádza viac ako 41.500 fotiek a 1.800 článkov, ktoré mapujú históriu slovenského hip hopu a graffiti od prvopočiatkov „scény“ od 90.rokov až po roky 2012-2013. Nájdete tu tiež množstvo článkov o umení, recenzie, rozhovory a veľa zaujímavých fotiek.

Keys Graffiti video

Graffiti od Keysa:

Viac graffiti a návodov od Keysa si môžete prezrieť v článkoch: Ako vzniká graffiti maľba, výber mojich graffiti piecov: Ako nakresliť graffiti sketch: Blackbook sketching by Keys alebo veeeľmi starý článok ako nakresliť sketch z roku 2002: Zaujíma vás ako vzniká farebný skeč?.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.