STREET DANCE ACADEMY


V Bratislavskom Babylone sa sobotu 10.12.2005 stretli priaznivci streetdancu a jemu podobných tancov. Predvádzali sa totiž tí najlepší tanečníci v tomto obore u nás, mohli ste teda vidieť popperov, lockerov, krumperov, hip-hoperov. To všetko preto, že tanečná škola Street Dance Academy sa bavila na počesť Vianoc. No jasné, a ešte na počesť tanca, hip-hopu a dobrej nálady, lebo to všetko tam v ten večer bolo.

Už od začiatku sa medzi ľuďmi kade tade vytvárali kruhy s battlermi. Hlavná show však pozostávala z battlov 5 na 5, počet zúčastnených družstiev sa rovnal štyrom. Silami nešetrili, víťazi si domov totiž odniesli cenu 10 tácov a tiež pár kusov oblečenia značky Tribal.

Porota pozostávala zo samotnej smotánky z SDA, ktorá na konci predviedla špeciálnu show SDA ELITA. Celý program hudobne sprevádzali Dj Fazo a Dj Kappa. Na zvyšok tejto skvelej megapárty si spomínam už len matne, no jedno viem, všetci poctivo fičali až do rána…

Fotky, Text: Keit

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *