HEROES OF HIP HOP


Minulý víkend som zablúdila do Londýna a zároveň som si splnila 1 malý sen, keď som sa v piatok večer vybrala na žúrku do 1 z najstarších klubov v tomto meste Ministry of sound. Tam sa konala akcia s výstižným názvom Hereos of hip hop, kde účinkovali Grandmaster flash and many more: Dj Cash money, Killa kela, Dj Skeletrik, McTrip, Rookwood, Spider J, Harry love, Mr Thing…

Party ako sa patrí, černošky krútili zadkami, drinky tiekli potokom, všetko umocnené veľmi dobrým zvukom, aj keď počas Flash-ovho vystúpenia ten zvuk práve robil problémy. Výpadky zvuku nie sú to, čo by sa malo v takomto klube stávať, ale Grandmaster to poňal veľmi profesionálne a urobil si z toho všetkého zábavu.

Killa kela dal opäť 1 zo svojích neuveriteľných vystúpení a to už keď prichádzal, ľudia skákali ako o život. Začal svojími klasikami, počas vystúpenia neváhal skákať tiež pred gramofóny a burcovat ľudí vtipnými hláškami. Chvíľami som sa cítila ako v 80.rokoch – repertoár mal Grandmaster naozaj široký, logickým vrcholom bol The message, hral naozaj dlho a ku koncu prechádzal k súčasnej „komerčnejšej hudbe“. Skrátka žúrka, na ktorú sa nezabúda :))

Fotky, Text: Theresqa

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *