Delik sa dočkal Godota, alebo naopak


Producent zo Starého mesta je tu. Bratislava v spolupráci s Handlovou. A ďalšie nadpisy, by sa mohli zhostiť titulky tejto správy.

Godot aka freestyle.ová mašina pripravuje album. To by nebolo nič zvláštne. Pred časom vypustil na verejnosť spoločnú skladbu s Boy Wonderom – Zberateľ bozkov a dnes sa hlási o slovo s kolabom viac ako hviezdnym. Delik aka ten najvyšší z kapely Moja reč, vystrihol text a oživil tak skladbu s extrémne nízkym BPM. Godot k tomu dodal: „Delik to v tomto tracku poňal štýlom “slovné obrázky“. Skladba obsahuje živé nástroje, má netradične nízke BPM – 65, a to má tiež svoje čaro. Som rád, že si vybral taký pomalý beat, lebo o to viac tam vynikajú jeho rýmy, hlášky, pocity…“

Delik o tejto skladbe prezradil, že je: „Trochu mimo reality. Niečo, čo som mal v hlave a vyústilo to na papier. Myslel som pritom na Jima, Kurta, Charlesa a ďalších mojich hrdinov. Prelieva sa tam samozrejme aj môj život. Je na poslucháčoch aby rozlíšili, čo je čo. Bary, pódia, hotely, fľaše, depky, úlety, vrcholy, pády, život bitch.“

Na našu otázku prečo je (rovnako ako Wonder) táto skladba „iba“ online sme dostali viac ako prozaickú odpoveď. „Skladba mala ísť najprv na album, ale uvedomil som si, že potrebujem dávať von najprv single aby si ma ľudia viac všimli… a až keď budem cítiť, že je čas … potom príde album.“ Tento track je preto samostatný počin. Godot poslal hudby, Delik si vybral a narapoval. My si tú spoluprácu užívame … čo vy?

Tip_ Stiahni si zadarmo starší inštrumentálny album od Godota, ktorý vyšiel na vydavateľstve ajlavmjuzik.com

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.