MAJSELFOV SIEDMY ARCHANJEL JE TU A TERAZ


Majself nový album CD SiedmyArchanjel

Mladá nádej slovenského rapu – Majself v týchto dňoch vydal dlho očakávaný album SiedmyArchanjel. Po singly „Nezávislí“ a videoklipe na skladbu „Nulový Dialóg“ dnes Majself ponúka výsledok toho, na čom pracoval posledný rok a pol. Album SiedmyArchanjel obsahuje 15 plnohodnotných trackov bez intra, outra či skitov a je doplnený plejádou mien zo Slovenska ale aj zahraničia. Za mikrofónom sa popri Majselfovi vystriedali aj Separ /GR/, Sedláci /TM/, Plexo, Kruscifix, Dar či Esenpé, ale aj Rasco /Cali Agents/, Block Mc Cloud /A.O.T.P/ a Wuty /Ul Farma/.

Hudobná stránka albumu je rovnako pestrá, keďže produkcie dodali známe mená ako Mugis, Lkama /GR/, Komander Ground /KSX/, Gary či francúzsky undergroundový čarodejník Al´Tarba. Zaujímavosťou albumu je, že si 6 skladieb produkoval sám Majself. SiedmyArchanjel nie je ochudobnený ani o kvalitné cuty, ktorými prispeli 3ck/TM/ a Wuty. Prevažná väčšina skladieb sa nahrávala v štúdiu Bodak Records, no ruku k dielu priložilo aj Salatech Studio. Záverečný mix a master si pod patronát zobrala trojica Bodak Records, Neuro a Dobroslav Studio. Album dokonale vystihuje cover, o ktorého grafické stvárnenie sa postaral multifunkčný Mugis.

Celý album je možné vypočuť zadarmo na Majselfovom YouTube. V priebehu budúceho týždňa bude album dostupný aj na bandcampe. Stačí sledovať Majselfov FB.

Prípadne ak by ste si chceli vychutnať Majselfa naživo, stačí mu napísať mejl. Najbližšie budete mať možnosť vidieť ho tu:

20.10 Zderina, Police nad Metují
16.11 Poprad
17.11 Dolný Kubín
21.12 Holíč

Tracklist

1. JEDEN (prod. Gary)
2. VIDÍM FT. SEDLÁCI (prod. Majself)
3. NULOVÝ DIALÓG (prod. Mugis)
4. MEDICINE FT. RASCO (prod. Mugis)
5. POHLAD HORE FT. DAR (prod. Lkama)
6. SRDCE (prod. Mugis)
7. FRANCÚZSKY BOZK (prod. Majself)
8. NEZÁVISLÍ FT. SEPAR, BLOCK MC CLOUD (prod. Mugis)
9.TU A TERAZ (prod. Majself)
10. KOMU VERIT FT. ESENPE, 3CK (prod. Majself)
11. TY (prod. Majself)
12. KRIŽOVATKY (prod. Komander Ground)
13.CHRÁNENÝ SVEDOK FT. PLEXO, WUTY (prod. Majself, )
14. NIKDY (prod. Lkama)
15. TRETIE OKO FT. KRUSCIFIX (prod. Al´Tarba)

Pozri SK a CZ Hip Hop CD´s v ArtAttack Shope.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.