Farebná maľba na stene v ArtAttack Shop & Room

Farebná maľba na stene v ArtAttack Shop & Room


Ako skrášliť prázdnu stenu farebnou maľbou?

Biela stena je nuda!

Spôsobov ako skrášliť stenu je viacero, napríklad maľbou. Pri príležitosti otvorenia ArtAttack Shop & Room sme oživili bielu stenu v našom priestore. Pre tento krát sme zvolili abstraktnejší prístup k maľbe. Čo by sme boli za sprejerov, keby sme aj my nemali pomaľovanú vlastnú stenu 🙂

Pre tých, čo nevedia rozlúštiť, čo je na stene namaľované vedzte, že ide o slovo ArtAttack, ktoré zároveň plní funkciu jednotného prvku celej maľby. Totiž na maľbu je nutné sa trochu zadívať, aby ste rozoznali čo zobrazuje. Ako celok môže pôsobiť dielo neurčito, tak sme to však plánovali.

Farebná maľba je rozdelená na štyri časti. V každej časti sú napísané jednotlivé písmenka názvu ArtAttack. Zároveň každá zo štyroch častí je namaľovaná v inom štýle maľby. 

Na farebné skrášlenie bielej steny sme použili spreje v kombinácii s akrylovou farbou. Farba bola použitá pri štetcom maľovaných detailoch v jednotlivých častiach maľby.

Biela stena je nuda, poďme s tým niečo spraviť.

Posledné „ladenie“ pred začiatkom maľby

Začíname maľovať na stenuNaše „nástroje“ sú farby v spreji 🙂

Detaily maľby na steneFinálna podoba farebnej maľby ArtAttack na stene

Páči sa vám takáto maľba a chcete aj vy vkusne skrášliť svoj interiér alebo exteriér, napríklad u seba doma, alebo vo firme, neváhajte nás kontaktovať.

Spoločne vymyslíme originálnu maľbu, ktorá vkusne skrášli váš priestor.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.