ArtAttack Shop & Room


Osobný odber tovaru v Bratislave a zároveň kamenný obchod.

Račianska 78, Bratislava

Pondelok až piatok od 12:00 do 19:00

Na prízemí budovy bývalej chemickej školy, teraz kreatívneho a kultúrneho centra nová Cvernovka.
Viac o osobnom odbere na stránke shopu: artattackshop.sk/osobny-odber/

Shop & Room

ArtAttack priestor nesie podtitul Shop & Room.

Shop = predajňa.
Všetko, čo nájdete v online obchode artattackshop.sk, teda hudbu, knihy, tričká a doplnky od domácich interpretov, si teraz budete môcť pozrieť, vyskúšať a nakúpiť priamo v predajni bez online objednávania.

V novej Cvernovke sídli množstvo umelcov, grafikov či fotografov, sortiment budeme postupne dopĺňať aj o ich diela ako obrazy, maľby či fotografie, ktoré si tu budete môcť zakúpiť.

Room = priestor.
Pokračujeme v tradícii organizovania urbánnych stretnutí, čím budeme dávať priestor šikovným výtvarníkom, hudobníkom či grafikom.

Kreatívne streetart workshopy, výstavy alebo pop-up eventy, na ktoré sú fanúšikovia Artattacku zvyknutí, majú novú adresu Račianska 78. Novinkou budú galérijné podujatia v spolupráci s umelcami z radov Cvernovkárov.

Ako to u nás vyzeralo na otváračke 1.Mája

Prenájom priestoru Shop & Room na jednorázové podujatie

Možnosť prenájmu priestoru pre vaše kreatívne workshopy, výstavy alebo pop-up eventy. K dispozícii je 60 m2 prezentačnej plochy + zázemie. Ak chcete usporiadať pop-up event v priestoroch ArtAttack Shop & Room, neváhajte nás kontaktovať.

Shop & Room je vhodný pre:

  • Workshopy
  • Výstavy
  • Pop-up eventy
  • Prezentácie značiek

V ArtAttack Shop & Room nájdete: Unikátny priestor vybudovaný v kultúrnom a kreatívnom centre nová Cvernovka na Račianskej ulici v Bratislave.

Priestor je možné prispôsobiť podľa možnosti konkrétnemu eventu. Vybavenie: zázemie+umývadlo, elektrika, internet, spoločné WC na chodbe.

Záujem o prenájom? Napíšte nám.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa