Strapo pomaly už musí ísť


Možno už vieš o tom, ako sa povráva, že jeden chalan počul, že jedna baba videla, že niekto povedal, že Strapo sa vracia v plnej sile a sľubuje nový materiál. Nebudeme si teda nič zatajovať a povieme si pravdu o tom, ako to v skutočnosti je.

Sú to približne už dva roky, odkedy sme od neho mohli počuť jeho posledný počin s názvom 50-50 Mixtape, na ktorom spolupracoval so svojim kolegom DJ-om Spinhandzom z Trnavy. Odvtedy sme túto dvojicu mohli vidieť prezentovať ich materiál na všetkých základných, veľkých aj malých akciách po celom Slovensku a Česku.

Strapo sa popri tom snažil udržať aj svoj freestylový štandart na rôznych freestyle battloch, avšak nový materiál a sľubovaný album nikde. Nevieme prečo tomu tak bolo, každopádne sa Strapo obhajuje: „Keď budeš počuť nové veci, tak pochopíš, že čo a jak, a hlavne prečo.“

Momentálne pracuje na novom projekte so Spinom, ktorý by mal plynule nadviazať na to, kde chalani skončili a k nemu práve posúva von aj vec s názvom Musím ísť, ktorú odprodukoval talentovaný a dobre známy český producent Emeres. Spojenie Strapo/Emeres totiž funguje veľmi dobre, čoho dôkazom je aj nie tak dávno vydaná vec Johny Hongkong na Emeresovom producentskom albume Mount Emerest.

Vypočuj si singel číslo 1 a čakaj na čerstvé info. Sleduj sociálne siete a nezabudni ani na www.artattack.sk/strapo, kde si môžeš singel Musím ísť zadarmo stiahnuť.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.