ajlávmjuzik má nový web a nový album


Nebude to dlho trvať a značka ajlávmjuzik oslávi svoje tretie narodeniny. Aleš hovorí, že predčasne oslavovať by sa nemalo. Róbert zase, že každý deň je pre neho oslavou. My sa prikláňame k verzii číslo 2. Aj preto sme tu dnes s 2 novinkami.

Premostil som, ide sa na informácie. Bystrejším došlo už z nadpisu, vnímavejších zaujímajú podrobnosti. Tie sú prosté, vydavateľstvo ajlávmjuzik sa odelo do nového šatu a pokročilo na verziu 2.0. O čerstvé spracovanie sa postarala dvojica Mano a Zeleňák. Aby sme ale nerobili haló iba okolo zmenenej stránky a výzoru labelu, spojili sme predčasné oslavy narodenín aj s vydaním nového materiálu. Smer akým sa bude label uberať je do istej miery predvídateľný.

A teraz už mi dovoľte … ehm ehm dámy a páni … predstaviť vám inštrumentálny album Come Underground od štúrovského Grazzela aka Komandera aka hudobného gangstu. V „rapovej hre“ je už dlhší čas a na svoj mladý vek, má za sebou spolupráce s menej i viac váženými interpretmi. Je súčasťou skupín Invázia a Kruscifix.

Album je zložený prevažne z hip-hopových trueschool beatov.  Komander však pri tvorbe ochutnal aj pomalšie rytmi, hodiace sa skôr pod označenie trip-hop. Cieľom bolo spraviť „bezbariérový“ album, ktorý si človek može vypočuť hocikde a hocikedy.

Vytvor si vlastný originál – ajlávmjuzik hrou

Viac na ajlavmjuzik.com


Hľadáš tričko Ajlavmjuzik ? Klikni do Ajlavmjuzik Shopu a objednaj tričko pre seba aj svoju polovičku.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *