RAP ‚N‘ ROLL VOL. 2


Termanology po prvý krát na Slovensku

Termanology si začal budovať rešpekt na bostonskej hip-hopovej scéne niekoľkými vysoko uznávanými 12″ singlami. Na začiatku roka 2006 nastal veľký zlom v jeho kariére, keď mu DJ PREMIER požehnal jedným z jeho typických, skrečmi naložených beatov. Skladba „Watch How It Go Down“ sa okamžite stala undergroundovou klasikou a Termanology sa objavil na medzinárodnom hip-hopovom radare. Táto “hood” hymna zožala hromadu uznania od veľkých mien, čo ho posunulo do stĺpčekov najznámejších hip-hopových časopisov. 30.septembra 2008 vydal debutový album “Politics As Usual”, na ktorom sa objavila spolupráca s nejednou ťažkou váhou, ako napr. Bun B, Prodigy, Freeway, Sheek Louch, Alchemist, Pete Rock, Buckwild, Easy Mo Bee & Large Professor.

Od vydania svojho debutového albumu sa Termanology objavoval na turné s veľkými menami ako METHOD MAN & REDMAN, DJ PREMIER, M.O.P. a LA COKA NOSTRA. V septembri 2009 vydal nový street album “Time Machine (Hood Politics VI.)” predstavujúci singel „I See Dead People“, na ktorom mal svoju zásluhu aj THE ALCHEMIST. Na rok 2010 termanology naplánoval projekt s Lil’ Fame (M.O.P.),ako aj projekt so STATIK SELEKTAH -“1982”, z ktorého budete mať možnosť ochutnať naživo už onedlho v Bratislave!!!

Dátum: 2.10.2010
Mcs: TERMANOLOGY/usa, Jedno Agresívne Oko, D6
Dji: Manjak
Extra: Orálny Signál Kako (beatbox)
Vstupné: 5€
Začiatok: 21:00h
Kde: BeAbout Club, Vajanského nábrežie 10 (bývalá Spojka)

no images were found

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.