Hip Hop Kemp 2013. Pocity, dojmy a fotky z 12. ročníka festivalu


Koniec augusta patril už 12. rok po sebe oslave toho najlepšieho čo ponúka domáci a zahraničný rap. Počas 3 dní bolo možné vidieť interpretov ako Strapo, Boyband, Prago Union, Kontrafakt, H16, či zahraničné kapely, ktorých bolo taktiež požehnane. Zastúpenie si našli legendy ako De La Soul, Lords of the Underground, El-P či headliner, ktorým bol tento rok „good kid“ z „maad city“ – Kendrick Lamar.

Prostredie, notoricky známy Festival park prešiel len minimálnou úpravou, takže stratiť sa ozaj nebolo kde. Vstupy a výstupy pekne označené, taktiež nás príjemne prekvapil aj dostatok brožúr s programom. Pre tento rok chválim aj celkom rýchle odbavovanie pri akreditácii a vstupoch všeobecne. Čo sa týka koncertov, tak tie sa už klasicky konali buď na hlavnom stage-i, alebo v hangároch kde sa po skončení hlavného programu pokračovalo v zábave do skorých ranných hodín.

Okrem hudby mohli návštevníci vyskúšať si už osvedčený side program ako motokáry, basketball, borcov na u-rampe. Z noviniek by som vyzdvihol „vojnu farieb“,  či exhibíciu cross motoriek. Nadšencov adrenalínu bolo možné zastihnúť na kolotočoch (wtf??).

A ako vlastne bolo? Výborne. Viac z atmosféry v priloženej foto galérii.

Fotky by F-N-B, Juraj &  Klaudia

Pozrite si aj videá Big Daddy Kane – Kendrick Lamar – Recipe – Kendrick Lamar – Swimming Pools a bavte sa …

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.