VLADIMIR 518 POKRSTÍ IDIOTA V BRATISLAVE


VLADIMIR 518 krst albumu Idiot

Kto počul o legendárnych audiovizuálnych koncertoch Vladimira 518, môže sa tešiť tentokrát na zásadnú udalosť. Synchronizované svetlá, zvuk, videoprojekcia a laser sú ingredienciami pre tento večer. 518 zároveň zostavil pre tento špeciálny koncertný band v zložení Vladimir 518, LA4, Dj Mike Trafik, Adam Koller za bicou súpravou, Matěj Havlíček basa a duo back vokalistiek Tutti Frutti. Pred českým hiphopovým veteránom zahrá Vec, ktorému tiež nedávno vyšiel nový album. After bude v réžii džunya G.

21.septembra 2013 v MMC – (Karpatská 2, Bratislava)

line up:
21:00 – VEC
22:00 – Vladimir 518 > live band
00:00 – džunya G

Vladimir 518 je jeden z najdlhšie pôsobiacich rapperov českej hip-hopovej scény, člen skupiny PSH a zakladateľ labelu Bigg Boss. Je autorom knihy 2666 / Praha Odyssey. V roku 2008 všetky tieto skúsenosti prepojil pri príprave sólo CD Gorila vs Architekt a jeho koncertného prevedenia v podobe špeciálneho multimediálneho vystúpenia. V januári 2009 získal niekoľko cien časopisu Filter a to Najlepší interpret, album a cover roku 2008. Na webe musicserver.cz bolo jeho album vyhlásené albumom roka. V oboch prípadoch sa stretol s interpretmi všetkých žánrov a tieto ocenenia sú signálom o dospievaní českého hip hopu smerom k širšiemu publiku. Jeho ťaženie hudobnými cenami za rok 2008 bolo zavŕšené získaním žánrového Anděla v kategórii Hip Hop and R’n’B. V Bratislave predstaví svoj 2 sólový album IDIOT, ktorý má minimálne také ambície ako jeho predošlý.

Vec patrí k najvšestrannejším hip-hopovým interpretom na území bývalej federácie – je raperom, producentom aj skvelým DJom s prehľadom v rôznych hudobných žánroch. To odráža aj album Stereo Farbo Slepo, z ktorého na koncerte určite zahrá.

džunya G v jeho freestylových setoch výrazne cítiť zmes brokenbeatu, drum’n’bassu, hip hopu, dubstepu, downtempa, wonky a elektroniky.

predpredaj: 8€
na mieste: 12€

Podujatie sa koná v rámci festivalu Bratislava Design Week. Pripravilo ho České centrum Bratislava v spolupráci so Staropramenom, takže ku každej zakúpenej vstupenke jedno pivo zdarma.

Albumy od Veca aj Vladimira si budete môcť kúpiť aj priamo namieste, alebo online cez ArtAttack Shope

neboli nájdené žiadne obrázky

Kúpiť CD od labelu Bigg Boss v ArtAttack Shope.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.