LOKAL LIFE 008


Atmosféra kežmarského festivalu Lokal Life bola roky spätá s behaním po lese a asi len málokto si ho vedel predstaviť niekde inde. Po nečakanom zrušení sa časť interpretov v dátume 25.-26.7. presunula do bratislavského Sub Clubu, no pre drvivú väčšinu priaznivcov festivalu a pre organizátorov to až také ľahké nebolo. Z praktickej stránky pre tých prvých, a z psychickej pre tých druhých.

Hip-hopová časť, alebo aspoň to, čo z nej ostalo sa odohrala v piatok. Asi najviac potešili Pio Squad a ich „Majster N“ a nesklamal Zverina, ktorý momentálne na scéne patrí už medzi okukanú klasiku, nezabudol však vzdať hold Veckovi, ktorý z uzdravovacích dôvodov nevystúpil – tiež sa pripájam a prajem skoré uzdravenie. H16 radšej nekomentujem, lebo zas ja budem tá zlá čo sa nevyzná.

Bohužiaľ vzhľadom na tématické zameranie tohto webu musím pripustiť, že sobotňajší drum´n´bass line-up bol neporovnateľne záživnejší. Veselo sa nožičkovalo prepletkami, a tak sme sa aj trochen okúpali vo vlastnom pote. Pár záberov sa aj ako-tak vydarilo, takže kto má záujem nech sa páči …

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *