Graffiti maľby na zákazku

Graffiti maľby na zákazku – maľovanie na steny so sprejom


Graffiti maľby na zákazku sú špecifická umelecká disciplína. Hľadáte graffiti alebo street art umelca, ktorý by vám vedel skrášliť vašu stenu? ArtAttack.sk ako dlhoročný sledovateľ slovenského graffiti a street artu má skúsenosti so sprejovaním na stenu.

Prečítajte si referencie na maľby, ktoré sme už realizovali. V prípade, že máte záujem o dekoračné maľovanie na steny, neváhajte nás kontaktovať cez formulár.

Graffiti maľby a maľovanie sprejom na stenu

Jednoducho povedané, vieme vám spraviť grafity na vašu stenu u vás doma. Samozrejme vieme namaľovať aj reklamu pre vašu firmu, bar, reštauráciu, kanceláriu a pod.

Teda pre maľovanie na stenu, skrášlenie, vyzdobenie izby, domu, auta a všetkého čo len potrebujete pomaľovať vám vieme výjsť v ústrety a pomôcť vám.

Graffiti Bratislava – ukážky malieb

Jozef a jeho team sa venujú maľovaniu grafitov už viac ako 20 rokov. Graffiti umelci, tiež označovaný ako sprejeri sú umelci, ktorý robia profesionálne graffiti maľby. Na grafity maľby používame farebné spreje, airbrush (na fotorealistické maľby a jemné detaily) alebo akrylovú farbu.

Graffiti Trenčín – ukážky malieb

Robíme aj maľovanie obrazov na plátno sprejom, štetcom alebo airbrushom. Vieme namaľovať graffiti obrázky na plochu aj do vašej reštaurácie alebo izby. Ak by mal niekto záujem, vieme pomaľovať aj lietadlo 🙂

neboli nájdené žiadne obrázky

Graffiti Banská Bystrica – ukážky malieb

Pre maľovanie grafity na zákazku je možné použiť takmer všetky povrchy. Najčastejšie však sprejujeme na steny vo vnútri (interiér) alebo vonku (exteriér).

Graffiti Košice – ukážky malieb

Každý umelec, ktorý sa venuje sprejovaniu na steny resp. maľovaniu grafity na zákazku má svoj vlastný štýl maľby. Tento umelecký štýl maľovania si maliar-sprejer osvojil v priebehu rokov maľovania a svojho pôsobenia v umeleckom odvetví.

Graffiti Bratislava – ukážky maľby

V minulosti sme realizovali viaceré projekty, kde bolo treba namaľovať zaujímavé graffiti maľby. Robíme hlavne graffiti maľovanie, venujeme sa však aj grafickým návrhom na čokoľvek. Pred maľbou, ak to situácia vyžaduje, vám vieme spraviť grafický návrh, aby ste si vedeli lepšie predstaviť ako bude finálna maľba u vás vyzerať.

Je možné tiež spraviť 3D maľby grafity (trick art), alebo aj iné pekné obrázky podľa predlohy do detskej izby, obývačky alebo kancelárie. Pôsobíme hlavne v Bratislave, Trenčíne, Banskej Bystrici a Košiciach, podľa potreby však vieme obslúžiť aj iné kúty Slovenska.

Čo hovoria na našu prácu spokojný zákazníci?

„Ďakujeme za skvelo odvedenú prácu, maximálna spokojnosť po všetkých stránkach.“

Denisa Pipíková, Pipik s.r.o. servis a predaj váh

Čítať viac o tejto maľbe.

 

„Chcem sa Vám poďakovať, je to presne tak, ako som si to predstavoval.“

Fero Potanko, Optika Bene Plus

Čítať viac o tejto maľbe.

 

Hľadáte umelca, ktorý vám namaľuje graffiti do vašej firmy alebo izby?

Zaujíma vás graffiti a street art?

Chcete si nechať namaľovať graffiti na zákazku? V tomto článku o tom píšeme viac.
Pozrite si miesto, kde sa v Bratislave môže legálne maľovať graffiti.
Ako vzniká graffiti maľba? Máme pre vás článok ako na to.
Zopár fotiek z graffiti jamu v Bratislave

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.