onyx_uprising2015

Uprising 2015 fotoreport


Uprising reggae festival 2015 v nedeľu 23.8. zatvoril svoje brány pre účastníkov svojho už 8. ročníka. Pre nás dopadol nad očakávania a veríme, že aj vy ste stihli všetko, čo ste si naplánovali plus nejaké tie zážitky navyše :).

Okrem hudby rôznych žánrov ako reggae, ska, dub, hip hop či dnb bol areál plný športových akcií, workshopov a výstav. U-rampa, capoeira, yoga, streetart či výstava grafík. Tiež bohatý výber občerstvenia a stánkov s oblečením či potrebami, bez ktorých sa na reggae festivale nezaobídete. Okrem toho bol priestor upravený tak, že ste mohli dookola korzovať so zastávkami na jednotlivých stage-och.

Uprising reggae festival je dnes už najväčší stredo-európsky festival zameraný na Reggae. Zo slovenských festivalov má najvyšší podiel zahraničných návštevníkov a sme radi, že turisti vďaka nemu odchádzajú z našej krajiny nabití maximálne pozitívnymi vibráciami.

Stanka Karellova pre nás nafotila výber interpretov, na ktorých sme sa najviac tešili. Dornkappel, Bunny Wailer, Matisyahu, Dope D.O.D., Snak the Ripper & ONYX, Supa, Strapo, Boy Wonder a UB40. Plus pár momentiek zachytávajúcich jedinečnú atmosféru!

Vidíme sa na Uprisingu 2016

Máme aj videá!

Pozri si ako to naživo vyzeralo na Uprising 2015. Na našom Facebook-u vo video PLAYLISTE Uprising 2015.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.