Secret Wars Slovensko


V rámci festivalu TOTO JE HIP HOP 2011 sa konal exibičný súboj SECRET WARS,v ktorom sa predstavili poprední slovenskí bojovníci ANIMO a WENI. Obaja umelci už v minulosti bojovali v tejto zaujímavej disciplíne avšak ani raz proti sebe. Súťažilo sa o vecné ceny v hodnote viac ako 300 eur, ale hlavným cieľom bolo spestrenie jediného slovenského výlučne hiphopového festivalu.

Súboj to bol napínavý a kvalitný, veď posúďte sami. Na konci sa stal šťastnejším WENI, ktorému decibelometer ukázal vyššiu hodnotu hluku a tak diváci rozhodli o víťazovi tohto prestížneho duelu. Či je tento spôsob rozhodovania o konečnom víťazovi správny je diskutabilné, na druhej strane aj skúsená odborná porota by mala nakoniec čo robiť, aby rozhodli správne o tom, kto si víťazstvo zaslúži viac. Každopádne obom umelcom patrí obrovský shot out za predvedený výkon, ukázali že sú v tomto remesle jedni z najzdatnejších na Slovensku!

Report pripravil Juraj Čorba … ĎAKUJEME!

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.