Luzer a Lkama píšu Hi100riu


Akú známku ste mali v škole z dejepisu? Nebavilo Vás učiť sa históriu, boli ste rebeli? Možno práve teraz budete mať šancu to všetko dohnať a doštudovať si to. Pán profesor Luzer a docent Lkama, práve v týchto dňoch medzi Vás vypúšťajú svoj spoločný koncepčný album s vystihujúcim názvom Hi100ria.

Spojenie reprezentatna farieb TM Rekorc a zároveň jedného z top 5 raperov na Slovensku a producentského prezentanta z Gramo Rokkaz, to je zaujímavá kombinácia, ktorá Vám do uší búcha „klasický slovenský boombap“ a nezameniteľný rap s plnými textami.

„Luzer je veľkým fanúšikom histórie, jej udalostí, je v tejto oblasti veľmi sčítaný a tak isto má toho aj veľa napozeraného. Pre mňa nie je žiadnym prekvapením, že sa rozhodol spraviť takto tematicky stavaný album“ povedal o tomto albume Hubert.

Ako sme si už zvykli pri Luzerovej klasike UJKD, cover nebude prefotená fotka, ako je to v poslednej dobe zvykom u veľa nešťasníkov. Cover o ktorý sa postaral Skunk dostal opäť originálnu podobu a srdce každého zberateľa originálnych originálov určite podskočí od radosti. Luzer si na takýchto veciach dáva záležať, za čo dostáva od nás pochvalu.

Nebudem sa ja ďalej rozpisovať, kto sa predstavil na beatoch je viac ako jasné, kto za mikrofónom ešte jasnejšie a čo sa týka hostí, ani tu veľa prekvapení nenájdeme. Luzer stavil na overené mená, stavil na svojich kamarátov, ktorý ho nenechali v štichu.

Nižšie si môžete pozrieť tracklist, vypočuť celú históriu, prípadne si ju zakúpiť v elektronickej podobe. Takže slovami Strapa – „Podpor to a nebuď škót!“

CD HI100RIA si môžeš objednať v ArtAttack Shope

01.ÚVOD
02.HI100RIA + gitara:Jaro Zavodsky
03.TROJA + DJ SPANK
04.ZEUS VS ČLOVEK + MAJSELF, TORULA
05.GLADIATOR
06.KRIŽACKE VÝPRAVY + RESET, DJ SPINHANDZ
07.GILOTINA + DJ VERITAS
08.NAPOLEON + DANOSŤ, TONO S.
09.NINJA ASSASSIN
10.MOR + STRAPO, PLEXO, OSEMSKIJ
11.PORAZENY
12.DRUHA SVETOVA
13.ZÁVER

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.