Vyraz na Tour de Town do Pezinka


Druhé pokračovanie jednodňového mestského multi-žánrového festivalu Tour de Bar v Pezinku, tento rok pod novým názvom – Tour de Town Festival, organizuje skupina mladých ľudí, ktorá sa zo všetkých síl snaží spestriť kultúrny život v meste Pezinok. Minulý rok ich snahu ocenilo viac ako 1500 nadšených ľudí. Tento rok sa festival výrazne rozširuje – aj kapacitou divákov aj počtom krajín, z ktorých účinkujúci pochádzajú. Počet zapojených podnikov vzrástol zo 6 na 9, plus do akcie sa tento rok zapojí priemyselná hala známa ako „Club Reverse“ s kapacitou 1600 ľudí !!! Tour de town je jednodňový mestský festival v Pezinku. Rozdeľuje sa na dennú a nočnú časť.

Denná časť:

… sa odohráva na štyroch rôznych miestach v centre mesta Pezinok. Táto časť festivalu je pre návštevníkov zadarmo. Začína o 10.00 ráno a končí o 22.00 hod.

MDD

Radničné námestie, Park, od 10:00 / Sú pre vás prichystané atrakcie ako skákacie hrady, vozenie na poníkoch, streľba z luku a mnoho ďalších. Samozrejmosťou je zábavný program na pódiu, speváci, divadlo, tanec, bojové umenia, hip-hop, zumba, latino, country, aerobic… Na akcii bude detský kútik, tvorivé dielne a workshopy, kde si deti budú môcť vyskúšať rôzne tvorivé aktivity a svoje radostné výtvory si budú môcť odniesť domov.

Freestyle Park

Parkovisko pred kultúrnym domom, od 10:00 / V tejto časti sa budú nachádzať rôzne prekážky pre bikerov a skaterov vrátane u-rampy. Hlavnou atrakciou bude bagjump a exhibícia bikerov na rôznych prekážkach a mnoho iných sprievodných atrakcií.

Tuli Art Park

Zámocký park, od 10:00 / V zámockom parku sa bude odohrávať alternatívno-umelecká časť nášho festivalu! Park sa v tom čase naplní nevšedným – alternatívnym umením, ako je street art tvorený v súlade s prírodným prostredím parku.

Dance Predpark

Parkovisko v Zámockom parku, od 10:00 / V časti dance predpark sa bude nachádzať pódium, gastro zóna a rôzne prezentačné stánky partnerov. V tejto časti sa bude konať Bboy battle 2-on-2 (dvaja na dvoch) s porotcami : Alfonzo (cz) , Miniboj Killa (sk), Bgirl Sophia (pl). O hudbu sa postará BJ Piggo a o moderovanie Osťo.

Nočná časť

Nočná časť sa odohráva zatiaľ na desiatich rôznych miestach , medzi ktorými bude premávať kyvadlová autobusová doprava s interpretmi na palube, takzvané pártybusy. Barrel Pub, Pura Vida, Jama Pub, Carat Disco, Pivnica Wine Positive, Radnica (Cafe, Bar, Restaurant), Destiler Cafe & Winebar, Templár Pub, Rock Bar U Švarca, LG Club Harmonia, Special Place Arena. Nočná časť je pre návštevníkov spoplatnená.

INFO

Pásky festivalu sa budú dať získať výmenou za lístok, ktorí si návštevníci kúpili v predpredaji, alebo si budú mať možnosť kúpiť pásku festivalu priamo na mieste, no len v prípade, ak sa lístky v predpredaji nevypredajú. Jedna páska = vstup do všetkých priestorov zapojených do večernej časti. Nie je možné zakúpiť si pásku len do jedného priestoru za zvýhodnenú cenu. Pásky rozdeľujeme na 18+ a 18-, preto sa človek musí preukázať občianskym preukazom.

Účinkujúci

Jenna G (uk)
Dj Hype (uk)
Danny Byrd (uk)
MC Rhymestar (uk)
Lenzman (nl)
Mc Daddy Earl(uk)
B-Complex (sk)
Rytmus (sk)
U-Cee (ger)
Ben Cristovao (cz)
AMO+band (sk)
Para (sk)
Moja Reč + Komplot (sk)
Billy Barman (sk)
Laco Kováč+band (sk)
Strapo (sk)
Vec+škrupo (sk)
Dj Rockstar (cz)
Boyband – Boy Wonder (sk) + Idea (cz)
Paulie Garand (cz)
Jakub Děkan (cz)
Rest (cz)
Slight&zlomis Bakulu (sk)
Neff (sk)Dj Fatte (cz)
Gazdas (sk)
Mad Skill(ger)
EKG (sk)
S3rious (sk)
Emonoizboyz (sk)
Yanko Král (sk)
Hajtkovič (sk)
Medial Banana (sk)
Just Try (cz)
Dj Swing Thing (sk)
Dj Matwa (sk)
Turegina Casa (sk)
Signature (sk)
Lippi (sk)
Bj Piggo (sk)
Skandyman (sk)
Mairee (sk)
BPM (sk)
Sajmon (sk)
Sly (sk)
Staré Tiene (sk)
Hendriks (sk)
Matio Nero (sk)
Nix (sk)
Šudko (sk)
Stanlee (sk)

www.tourdetown.sk

neboli nájdené žiadne obrázky

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.