Beyuz prinesie Variácie


Kompilácia slovenského rapu a true school beatov – to sú Beyuzove remixy s názvom “ VARIÁCIE „

Ako už ste mohli postrehnúť, Beyuz, ktorého poznáte najmä ako Hafnerovho producenta ,alebo ako típka, ktorý má s Benem na svedomí už dva Nové životy má veci tento rok slušne rozbehnuté. Podarilo sa mu dať dokopy debutový remixový producentský album, ktorý by mal byť v predaji už v júni tohto roka. Album, o ktorom môžeme hovoriť ako o kompilácii, kedže sa jedná o jedinečný počin a to v štýle, že na ňom má asi väčšinu raperov so slovenskej scény.

“ Momentálne sa dorába kaver a dokončujem master v štúdiu, no a koncom mesiaca ide cd do výroby. Mám z toho veľkú radosť a som rád, že album nebude komerčná umelá sračka, a že si naďalej idem svoje. “ vraví Beyuz.

To, čo my vieme je, že cd bude niesť cca 15 zvukových stôp a medzi menami figurujú ľudia ako: Vec, Hafner, Bene, Opak, Lyrik, Moja Reč, Decko, Otecko z H16, Zverina a Efko z Pio Squad, Dj Spinhandz, Dna, Marián Jaslovský alebo Zdenka Predná.

Cd by malo udrieť do hláv začiatkom júna na lejbly Slowatch v limitovanej edícii 500kusov a ľudia si ho môžu zakúpiť priamo cez web www.slowatch.sk. O grafiku a kaver sa postaral známy slovenský umelec Palo Čejka.

1. Vec a Otecko – Kto dá viac
2. Opak – Stará škola
3. Decko – Aj steny majú uši
4. Haf – Balkánsky sen
5. Otecko – Iný ako oni
6. Bene – Benefóbia
7. Vec a Otecko – Pamätáte
8. Promiskuito – Nehnevaj ma dievča
9. Lyrik – Jablkový koláč
10. Vec – Kurva hrdý
11. Bene – Božská komédia
12. Moja reč – Odtlačky


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.