SŤAHUJTE SLOBODNE – NOVÝ SINGEL „SLOBODNÝ“ OD 4D


Sloboda jedného vraj končí tam, kde začína sloboda druhého… členovia formácie 4D definovali, čo pre nich znamená sloboda a pri tej príležitosti ponúkajú pre svojich fanúšikov nový singel Slobodný na stiahnutie zadarmo.

DNA, G-Bod, Čistychov a Mišo Biely svoju slobodu vo veľkej miere prejavujú v hudbe, ktorú robia. Znamená pre nich slobodu vo vyjadrovaní názorov, štýlov a pocitov. Pôsobia zároveň aj ako samostatní interpreti a ich individuálna tvorba sa stretáva s úspechom, ich spoločný projekt 4D tvorí základová doska 2D – DNA a Čistychov, ktorí boli v tiež jedným resp. dvoma hlavnými prvkami v Názve Stavby.

DNA má na konte dva sólo albumy LOVE – Peňáze/Láska a Revolucionár, Čistychov stihol vyprodukovať sólo albumy tri – Né Produkt!, Posledný Doberman a Rap/Evolúcia (P.D.P.). Okrem toho bol s Mišom Bielym súčasťou projektu a albumu I.Co – International Collabo a na vlnách kubánskeho reggeatonu je spoluautorom albumu Sin Limite. Spevák a multi-inštrumentalista Mišo Biely má momentálne vonku album R.E.T.R.O. a producent G-Bod prispel už k viac ako dvom desiatkam albumov na viac menej hip-hopovej scéne a je tiež majiteľ štúdia Anapol, kde kryštalizácia debutového albumu 4D dosiahla 100%. KRYŠTAL je už vonku a v súčasnosti štartuje na cestu k svojim fanúšikom. Toto čakanie sa im členovia 4D rozhodli spríjemniť možnosťou stiahnutia nového singlu Slobodný.

Cena za slobodu nemusí byť až taká vysoká, singel Slobodný Vám 4D dávajú stiahnuť zadarmo na 4D MUSIC, kde si tiež album KRYŠTAL môžete už teraz zakúpiť v predpredaji. Album bude môžné kúpiť aj u nás v ArtAttack Shope.

Indormácie o 4D sledujte tiež na ich FB.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.