Kvalifikácia Zvolen výsledky - Restart Freestyle Battle 2016

Kvalifikácia Zvolen výsledky – Restart Freestyle Battle 2016


Restart Freestyle Battle 2016

Súťaž pod názvom Restart Freestyle Battle je jedinečnou súťažou svojho druhu na Slovensku. Je to súťaž zameraná na objavenie nových talentov v oblasti hip-hopovej komunity. Viac o RFB 16 sa dozviete v tomto článku.

Víťazom ?Kvalifikácie č.4? vo Zvolene a zároveň postupujúci na FINÁLE Hip-Hop Žije sa stáva : RADEX /Česká Republika-Olomouc/?✌ GRATULUJEME.????? Do semi-finále na Carat Piešťany postupuje je RUSTO.


Fotky z kvalifikácie vo Zvolene


Kvalifikácia Brezno – info ku kvalifikácií

Najbližšia kvalifikácia č.4 sa pomaly ale isto blíži…?✌ Už budúcu sobotu 9.4.2016 sa vidíme na kvalifikácií vo ? ZVOLENE ? v MINISTRY OF FUN !!! ?

Naložený klub, Naložený zvuk a hlavne super ľudia zo Stredného Slovenska.?..Vidíme sa tam …??

Štvrtá Kvalifikácia – Tak nerozmýšľaj ani minútu a príď zabojovať na kvalifikáciu kde môžeš všetkým ukázať čo sa v tebe už roky skrýva!!! Teraz tu máš jedinečnú možnosť sa prebojovať až do obrovského FINÁLE – RFB 2016 ktoré vyvrcholí na hlavnom stagi festivalu HIP-HOP ŽIJE!!! Naša súťaž je venovaná pre všetkých skutočných !!!! V porote bude Strapo, Čistychov a Shomi a dajú aj nejaké svoje tracky, teda sa máš na čo tešiť 🙂

Pozri Facebook event Zvolen
Dj´s: Hajtkovič, Kebar.
Porota: Strapo, Čistychov, Shomi
Moderujú: Trisky a BonaParte.

Registrácia súťažiacich sa uskutoční na mieste konania kvalifikácie v čase od 20:00 do 21:30 u hostesiek.
Štart súťaže, 22:30 hod.

Mapa podujatí RFB 2016


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.