Moja Reč s novým albumom Offline (2016)

Moja Reč s novým albumom Offline (2016)


Moju Reč netreba fanúšikom, ktorý sa zaujímajú o slovenský rap špeciálne predstavovať.

Tým, čo sa k Mojej Reči dostali až teraz, vedzte, že sú to konkrétne Supa, Delik a Jozef Engerer.

Dlhé čakanie sa oplatilo

Dlhých päť rokov museli fanúšikovia čakať na ďalšiu dosku Mojej Reči. Posledný spoločný album vydali chalani v roku 2011 pod názvom Dobrí Chlapci 3. Samozrejme v medzi období jednotliví členovia nespali na vavrínoch. Makali na sólových projektoch a hosťovačkách v trackoch iných raperov a umelcov.

Moja Reč – Offline feat. Andreas |OFFICIAL VIDEO|

Apríl 2016 – konečne tu máme nový album

Najnovší album Mojej Reči nesie názov Offline. Môžeme povedať, že album Offline patrí k najočakávanejším albumom roku 2016. Do konca roka je ešte ďaleko, teda uvidíme s čím prídu ďalšie mená slovenskej scény. Doska Offline bola ohlasovaná už dlhšiu dobu, avšak po množstve naťahovačiek vychádza až dnes. Čakanie je však minulosť a podľa vypočutia ukážok bude tento album hodne našlapaný.

Aký ma Offline zvuk?

V akom zvuku sa ponesie album Offline nám chalani dali okoštovať vo video snippetoch. Oficiálnemu vydaniu predchádzali už pár týždňov dopredu. Myslím, že očakávania fanúšikov boli naplnené. Na albume Offline majú hosťovačky raperi zo slovenskej aj českej scény. Konkrétne sú to mená: Separ, Momo, Vec, Sergei Barracuda, Speezy, Adiss, Sendreiovci, Pil C a Andreas ktorý hosťuje v aj v titulnom videoklipe s rovnomenným názvom Offline.

Moja Reč ti chce niečo povedať

Nové CD Moja Reč aj v ArtAttack Shope!

Kúpiš tu:

Moja Reč – Offline CD 2016

Posted by ArtAttack on 5. apríl 2016

Hudobná produkcia

Hudobnú produkciu albumu Offline mal na starosti vo väčšine Jozef Engerer v spolupráci s ďalšími hudobníkmi. Na albume Offline nájdeme celkovo 16 skladieb a 8 hostí. CD Offline vychádza na labely Moja RECords.

Moja Reč – Offline |SNIPPET part 1|

Moja Reč – Offline |SNIPPET part 2|

Moja Reč – Nič ft. Pil C

Moja Reč v skratke

Skupina Moja Reč vznikla v Handlovej a jej členovia sú raperi Delik a Supa a producent Jozef Engerer. Za debut môžeme považovať demo nahrávu z roku 2004, ktorú nahrali s kapelou Komplot. V roku 2006 vydali mixtape Dobrí Chlapci Mixtape Vol. 1, ktorý bol predzvesťou ich prvého albumu S/M Show. Ten vyšiel v decembri toho istého roku.

Nasledovali Dobrí Chlapci Mixtape Vol. 2 (2007) a albumy Dual Shock (2009) a Dobrí Chlapci 3 (2011). Delik a aj Supa sa okrem toho venovali aj sólovým projektom.

Cover a tracklist albumu Moja Reč Offline (2016):


1. Mlčanie Jahniat
2. Všetko OK feat. Majk Spirit
3. Jackpot feat. Momo
4. Zlatá Soška feat. Adiss
5. Bazooka rock feat. Sergei Barracuda
6. Dúha
7. Bublinky
8. Sanscript
9. Rátaj so mnou
10. Z hlavy do hlavy feat. Separ
11. Nič feat. Pil C
12. Chlapci zo zadnej lavice
13. Čínska pošta
14. Žiadna sympatia
15. Kale Jakha, kale bala feat. Sendrejovci a Vec
16. Offline

Text: Facebook Moja Reč, ArtAttack Shop


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.