RAPREZENT


Na úvod môjho krátkeho reportu by som chcela pozdraviť mládencov z Bernolákova, chalani bol to fajnový žures stretneme sa na AAFB. Tak ale vráťme sa kžúrke, ktorá sa konala pod taktovkou českej hip hopovej formácie PRAGO UNION. Pre niekeho viac známa pre niekoho vôbec. Pre mňa určite známa a po tomto vystúpení niečim výnimočná.

Žúr sa začal okolo 23:00, na parkete sa vlnili mrdky „young niggaz“ a vôbec kým sa to začalo, mi to pripadalo akoby niekto zvolal ľudí pod pódiom štýlom „heeeej poďte všetci sem niekto fotí asi sa to už začne“ týmto som samozrejme nikoho konkrétneho nechcela uraziť.

Na začiatok sa klasicky predstavili (o5 v dobrej forme) houm bojs Miko a Lari. Po nich nastúpil klinec programu Deph a.k.a. Kato a Skupla. Odohrali známe songy, koláče sa im točili minimálne do 3 až pol 4 rána a hrali pre nás.

Na záver Lari a Miko dali skladbu od Kris Kross a to roztancovalo aj tých najväčších kaprov. No a bol koniec. Na záver môjho skromného opisu ďakovačka Kianidovi, Mircovi a Zolovi. Ale vlastne veľké dík patrí celému Metru za opäť vydarený žúr a hlavne aby som nezabudla … rešpekt Eugen …

DIK 156 All stars

čus bbzoo

Fotky, Text: Ydea

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *