MOOV TO AMSTERDAM BLESKEM


Po ostrovnom vydaní s hosťami z Glasgowa, sa Moov presunul ponad Lamanšský prieliv spať na kontinent. A predstavil mimo iné dvoch reprezentantov bohatej histórie tanečnej hudby z Holandska. Kramphaft a Jameszoo sú mená, o ktorých verím ešte budeme počuť.

Z neďalekého Olomouca dorazil Pauser, boogie/funk/soul crate digger a po Dtonatovi ďalšia spojka z tamojšieho “wonky” podhubia. Z Moravského Svätého Jána pochádza Jimmy Pé z netlabelu Gergaz, vďaka ktorému sa jeho tvorba dostáva aj do foldrov DJov z medzinárodnej beatovej scény. Posledným jazdcom do partie bol kôň domácej stajne Stratasoul.

Bohužiaľ ani usmiati návštevníci a dokonca ani soundcheck nezabránili technickým problémom, ktoré sa ozvali „v ten správny“ čas. Nepríjemnú pauzu zatienil svojim „extra long“ setom český hosť. O zvierací vjing sa počas večera starali Miška220 a Daniela Olejníková. A aby sme zoznam spolupracovníkov mali kompletný musím ešte spomenúť dvojicu Matúš Lelovský a Peter Liška, tí majú na svedomí flyer.

Foto by mich und Lomography fischen auge nummer eins

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.