Various Artists – Free MKS


Bohatú graffiti nádielku dodali chalani z crews SNO-BA (Emir, Fena, Furt, Extra, Menshot), PHD-PO (Stalk) a PFK/TBC-BA (Lepak). Spojili sily v ilegálnom a bezvýslednom pochode za amnestiu člena rodiny (Free Makes).

Z času na čas sa aj na Slovensku riešia prehrešky voči spoločnosti a ja mám pocit, že už ozaj žijem na „západe“. Bohužiaľ tomu tak nie je. Spoluobčania sú popoťahovaní a súdení za držanie smiešneho množstva konope. Rovnako sa nezmyselne zatvárajú za znečistenie verejného priestranstva . Na mieste je preto otázka, kde je spravodlivosť ? Ozaj si u nás môžu robiť čo sa im zachce iba „populárne osobnosti televíznej obrazovky“ a „oficiálni reprezentanti“ ?!

Každý sme si strojcom vlastného šťastia o to pokoj. Nedá mi ale nespomenúť ulice plné billboardov a (v tomto období) politickej reklamy, ktorá na nás doslova útočí odvšadiaľ. Preto milujem graffiti, neberú si servítky, berú si plochy. Či sa to niekomu páči, alebo nie sú tu a už navždy ostanú …

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.