MOOV TO LONDON


Po Viedni a Berlíne predstaví v Bratislave na MOOV svoju beatovú scénu Londýn. V jednom z prvých live vystúpení na kontinente budeme počuť Paula Whitea, ktorý okrem drum machine privezie aj živého bubeníka Mo Kolours. Rytmický základ budú spolu premiešavať s loopmi zo starých platní, melódiami vylúdenými syntetizátorom a nadhľadom hodným Monty Python.

Hiphop je základom aj pre Alexandra Nu…ta, odkiaľ sa voľne hýbe do elektra, soulu a dubstepu. Pravidelná relácia na Rinse FM, okruh producentov z jeho vydavateľstva Eglo (Floating Points, Funkineven) a eklektické sety sľubujú zážitok rovnako pre hudobných fajnšmekrov aj tancachtivých. Vo Viedni sa na pravidelnej noci The Lound Minority už viac ako 8 rokov dejú veci: každý mesiac vystupujú mená ako Slum Village, Mayer Hawthorne a Hudson Mohawke. Za väčšinou z nich nájdeme Lazy Masona, DJ-a a promotéra, ktorý spolu s producentami ako Dorian Concept a The Clonious zapísal Viedeň znovu na mapu celosvetovej klubovej scény.

Tú domácu predstavia Biomat z BWO so špeciálnym hiphop setom a Stratasoul, vracajúci s novým materiálom z vystúpení v Prahe a Košiciach.

Paul White feat. Mo Kolours – live (One Handed music, UK), Alexander Nut (Eglo Records, UK), Lazy Mason (The Loud Minority, AT), Biomat (BWO), Stratasoul (MOOV)

Rispekt za plagát patrí Matúšovi Lelovskému a 220 Studio

neboli nájdené žiadne obrázky

Zaspomínajte si na posledný MOOV obrazom i videom…

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.