The Loud Minority uvádza


Pre tých, ktorí navštevujú tento web pravidelne, nebude značka The Loud Minority žiadnou novinkou. Pre ostatných v skratke. TLM je skupina nadšencov-djov, ktorí so železnou pravidelnosťou do Viedne pozývajú zaujímavých hudobníkov. Neustále nás presviedčajú, že je všetko možné. Predovšetkým nám (žijúcim blízko Viedne) tak plnia jeden sen za druhým. Sledujte ich domovskú stránku, sledujte sociálne siete, oplatí sa to.

Ale prejdime k veci. Radi by sme vás upozornili na najbližšie akcie pod hlavičkou TLM a že si je z čoho vyberať.

Sobota 5.3. DAEDELUS live-set (Ninja Tune/Brainfeeder/L.A.), TOKIMONSTA live-set (Art Union/Brainfeeder/L.A.) @ Pratersauna
Sobota 19.3. EXILE live (Plug Research/Los Angeles), DJ Houseshoes (Detroit/L.A.) @ Roxy
Pondelok 4.4. ALOE BLACC + live band @ Arena
Nedeľa 10.4. PHAROAHE MONCH (W.A.R. Media/NYC), ILLA J & FRANK NITT + live band (Delicious Vinyl/Detroit) @ WUK

neboli nájdené žiadne obrázky

neboli nájdené žiadne obrázky

Siedme pokračovanie noci The Loud Minority v Pratersaune spája dobrých ľudí, skvelé vibrácie a svieže tóny. Jedná sa o ďalšiu veľkú prehliadku naj kvality. Hranice štýlov-hudby nebudú mať konca kraja a miešať sa bude „všetko“: glitch-hop, dubstep, electronic beats, hiphop, soul, funk, disco. Vaše nohy aj uši si užijú svoje.

Daedelus je legendou v spojení elektronickej hudby a hiphopu. Od konca 90.rokov pôsobil na labeloch Ninja Tune a Plug Research. V súčasnosti patrí tento inovátor do „rodiny“ Brainfeeder. Vždy vytvorí naozaj jedinečný zvuk s použitím prvkov z počiatku minulého storočia až po modernú hudbu. Povesť si získal predovšetkým pre svoje mimoriadne živé vystúpenia. Budťe pripravení.

Poznáte ten sampel?

Tokimonsta stojí na čele celej novej generácie beatmaker.ov z Los Angeles. Vo svojom mladom veku (má iba 22 rokov) si už vybudovala celosvetovú reputáciu. Jej hudba má korene v rytmoch hip hopu, miešaných s klasickým soulom, jazzom, experimentálnou elektronikou, psychedelickým rockom a vôbec všetko medzi tým. Nenechajte si újsť jej live.set debut vo Viedni.

Electronic Floor:
DAEDELUS Live (Ninja Tune/L.A.)
TOKIMONSTA Live (Brainfeeder/L.A.)
ELLA (The Loud Minority)
LAZY MASON (The Loud Minority)

Organic Floor:
MR.GUAN (The Loud Minority)
DERECK FOREAL (The Loud Minority)
LUIS FOREVER (The Loud Minority)

Start: 23.00h
Entry: 10.- Euro
Pratersauna
Waldsteingartenstrasse 135
1020 Vienna

Pozrite si reporty z minulých akcií:
Aloe Blacc zahviezdil
Mayer Hawthorne roztancoval Viedeň
Guilty Simpson, MED a Dj Dez vo Viedni
Mayer Hawthorne = nezabudnuteľný zážitok
Dam-Funk – Toeachizown Europe Tour 2009
Stones Throw Europe 2009
Platinum Pied Pipers
Stacy Epps
Dwele
Slum Village & Phat Kat

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.