SLUM VILLAGE & PHAT KAT


Včera (v nedeľu večer) sme si dali menší výletík do Viedne. Sedem členná posádka rozložená do dvoch štvorkolesových mobilov sa vydala na cestu plnú nepredvídateľných zážitkov. Pôvodne sa o navigačný systém chcel postarať Dekan za volantom ako „d most ledžendery šofér“, Metyz ako „d hlavný navigátor s nezmyselným háldom papierov aka d help mapami“, dekanova Aďka a Bizar.

Keď však táto štvorka v strašne zapuchnutom aute hneď za Bratislavou úplne nezmyselne odbočila a zaviedla druhú posádku do fakt podivnej dedinky, tak sme sa kormidlovania ujali my, teda Dick aka „tak kam?“, Šimijé a ja. S jointmi pod kozami, s nadupanou náladou a s ästerajchyše rádiom na frekvencii sme sa aj po takzvaných turistických točeniach na kruháčoch, či blúdeniach uličkami a chybičke, kedy to už vypadalo fakt biedne, teda chybičke, ktorá nás odklonila zo Simerringu na výpadovku smerom na Prahu predsa len dostali do klubu Camera, kde už hral domáci DJ.

Rakušáci nie sú nejak špeciálne pekní a tento DJ síce chvíľkami celkom dobre scratchoval, no ani raz nehodil úsmev a miestami dosť dodrbával vystúpenie Phat Kat-a. Cez jeho dominantné „df df“ sa black bro snažiť kričať z hrubého hrdla ako sa len dá, ale rovnováha vyváženia pomerov bola evidentne naklonená na beat a scratch. To sa však našťastie po proteste pod-pódiových ovečiek zmenilo a priestor mohli tak dostať aj Slum Village s DJom Dez-om po boku.

Táto Detroitska trojka dala super show, ktorá miestami pripomínala čistý underground, kedže tam nik nevedel dať doporiadku tri majky, ktoré neskutočne pišťali, jak v ušoch v 5 metrovej hĺbke a tak sa T3 a Elzhi „bili“ o jeden mikrofón. Party to však bola pohodovečková a myslím, že sme si to užili všetci, ako sme tam boli …

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *