eReMeN POkrstil vzduch, alebo výlet do POcity


Štvrtok: Cestou na stanicu nás v buse, kde bol úplne nervózny šofér, čo pomaly nenechal ani babky vystúpiť, prekvapil chvopak s bedničkami plnými kompótov a iných dobrých vecí, ktorý aj vďaka divokej spanilej jazde šoféra neudržal rovnováhu a skoro spadol, čo začal dávať za vinu štikačke na lístky a začal ju biť.. samozrejme si skoro dolámal ruku, lebo štikačka na lístky je silná žena.

Dorazili sme na stanicu a išli na naše ICčko, Robo si ešte cestou kúpil bagetmm a naučil ma, že keď vlak má odchod o 13:35, skutočne odchádza o 13:35 a nie skôr, ako si to všetci ľudia mysleli a už o 13:20 dávali šprinty hodné zlatej tretry, len aby náhodou vlak neodišiel skôr … Robo dojedol, nastúpili sme a vyrazili za jedným z mojich najlepších dobrodružstiev v živote niggaaaa.

Cesta bola výborná a okrem dievčaťa s fúzami, dvojitou bradou, z ktorej trčala prdel (skúste si to predstaviť), som spoznal jedného veľkeho pána menom J DILLA (Robo vie o ňom fakt veľa, dostal som výbornú prednášku, výborné ukážky do ucha. Nechápem ako som sa mu tak dlhý čas mohol vyhýbať, ako keby som sa nedokázal prispôsobiť – shame on me, ale o tejto kapitole inokedy). Cesta prebiehala naozaj v skvelej nálade, išli sme aj cez slovenské hlavné mesto popu – POPRÁD a vymysleli sme aj jeden upgrade do vlaku. Keď ponúkaju „kafíčko“, nemôžu aj bonečko?

…a boli sme v Kysaku, kde sme stretli my maan Peetieho. O chvíľu po nás prišli páni Eremen a Dawe, aby nás odviezli tam kam patríme … do POcity, ktoré zanechalo vo mne hneď silné pocity. U Romana nám jeho mama pripravila večeru, ja som si zatiaľ zmenil status na FB, výborne som sa najedol a vyrazili sme do štúdia Downtown ku chalanom z TZX (pozdravujem), kde si dal Roman skúšku s Rusnackom (to je člen TZX vy amatéri). Keďže všetko dopadlo dobre tak sme išli na ďalšiu skušku, pre zmenu na skúšku so živou kapelou. Tá dopadla taktiež dobre aj keď skoro ani nebola, ale to je na dlho. Neskôr sme na Sekčove stretli chlapca, ktorý by si zaslúžil aby sa o ňom natočil dokument – veľký storyteller. Celý večer prebiehal v porádečku, všetci sa dobre najedli, pokecali sme a išlo sa spať, lebo veľký deň bol ešte len pred nami.

Piatok: Ráno, raňajky, vyberanie beatov (vybrali sme výborne), učenie sa rapovať (nestihol som), telefonát od Romana aby sme sa dostavili do mesta, tak sme sa dostavili. Roman vybral miesto obedu kde nešetria soľou. Jedlo mi pripomínalo SK scénu, kvantita a nie kvalita, ale tak taký švet je, ako vraví my man Dawe 🙂 Večer sa nezadržateľne blížil, tak sme si dali krátky spánok, krátku skúšku a boli sme na mieste činu.

Hip Hop Club v Prešove, dali sme pivko, *bagetu a nastala dobrá nálada, ktorá sa s nami niesla stále. Došiel Marky s gramcami a Róbert Zeleňák sa začal pripravovať na svoj set, s ktorým neskôr zožal u staršieho publika veľkýýýý BIG UP! Okolo 11ej začali koncerty: ako prvá prišla (prvá a dúfam, že nie posledná) spíšholý show v zostave Lottor a R.Zeleňák. Bolo vidieť, že si to chlapci uzívajú a pomaly začal s nimi spaťholý aj Prešov !!

Ďalej nasledovala domáca grupa TZX (my fellaz), ktorí mali tvrdú fanúšikovskú základňu, koncík dali dobrý, bolo vidno, že o sebe vedia, jediné čo môžem vytknúť bol zvuk. Na rad prišla Prievidza v zostave Seiz, Juso a Dj Hoody. Chalani dali veľmi pekne, profesionálne, energične… super. Po nich som išiel na *bagetu a tak som zo Shima a Broneka stihol asi len 10 minút (sorry chalani). Škoda, shame on me (ale tak Ola crew mám rád, verím že dali zafše spoko).

Prišiel vrchol programu: eReMeN plus živá kapela plus Dubax plus krstný otec Dawe plus Marky aka Marek 6.59 plus Rusnack plus hostia = Výbornosť !! eReMen? Jednoznačne najlepší Mc večera. Bavil sa, bavil ľudí, baví ma doteraz – Volaj to jak chceš si stiahni TU. Potom nasledovala klasická party zo všetkým čo k tomu patrí. Dáke to pitivo, dáke tie *bagety, a dáky primitív, ktorý si musel riešiť komplex menejcennosti bitkou (ukázalo sa to aj ako jediný čierny moment večera). Ešte som sa bavil keď Marky, Nula a Zeleňák si spolu zahrali ping pong (Intergalactic ťa nemôže nechať sedieť niggaaaa). Nasledovala ešte krátka afterparty na parkovisku bez alkoholu (vtipkujem) a pomaly sme sa chystali spať. Von začínalo svitať, 7:00h ráno v sobotu sa skončila jedna výborná akcia. Spiteholí … Prešov už spí …

*pozn. Každý kto si pod pojmom bageta predstavil húlenie má bod, pretože pozná seriál Ako som spoznal vašu mamu .. maximum rispekt ..

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *